Авторські статті

Будьмо витривалими в очищенні України від “регіоналівських” адміністрацій!

Почалося тотальне визволення України від “регіональної” окупації. Сьогоднішнє повстання – від обласних до районних державних адміністрацій засвідчує, наскільки ми запалилися інфінітивом “яріти”. Райони – маленькі клітини нашої землі, найважливіші центри місцевого самоврядування, які чи не найбільшою мірою засвідчують здатність кожного українця бути державником. Тому сьогодні на Львівщині почалося звільнення від “регіональної” орди районних адміністрації. Визволено міста Броди, Буськ, Сокаль, Новояворівськ, Самбір, Радехів. Завтра на черзі – Пустомити і Золочів. Наша боротьба невідступна, бо для нас – це закон чести. Про це 24 січня 2014 року заявила народний депутат України свободівка Ірина Фаріон.

“Ці два місяці ми яріємо. Це слово має два значення: світитися ясним вогнем і лютувати. Останнє почуття набуло найбільшого окреслення й сили зараз, коли ми почали міряти своє життя смертями своїх братів. Шевченко поділив нас на 2 категорії: мертвих та живих. Ми з вами – живі, ті 5 Героїв, які відійшли – теж живі. “Регіональна” банда – мертва.

5 “регіоналів” вийшли з Партії регіонів. Фракція Партії регіонів у Львівській облраді сьогодні заявила, що вимагає відставки Азарова. Я не тішуся з цього приводу, бо страшно, коли у ЛОДА є фракція ПР. Ми звикли висловлювати претензії до його величности Півдня і Сходу нашої держави. Ми це “регіоналівське” зло примножуємо на кожній п’яді української землі, всюди є ця біда, яка називається ПР. Наша дорога до визволення, до своєї національної держави є надзвичайно складною.

Почалося тотальне визволення України від “регіональної” окупації. Почалося це з Галичини. Впала обласна державна адміністрація, за нею – Тернопільська, Франківська, Рівенська, доєдналися славні Чернівці. Як ми тішилися вчора з великої спромоги Шевченкової землі – славної Черкащини! Так, у наших повстанців тимчасово відвойовано цей форпост зла. Повстали Чернігівщина, Сумщина, Полісся – Житомирщина. Які ми різні у своїй окремій етнічности, але які ми єдині збудувати самодостатню Велику Українську Соборну Державу.

Сьогоднішнє повстання – від ОДА до РДА – засвідчує, наскільки ми запалилися інфінітивом “яріти”. Райони – маленькі клітини нашої землі, найважливіші центри місцевого самоврядування, які чи не найбільшою мірою засвідчують здатність кожного українця бути державником. Тому сьогодні на Львівщині почалося звільнення від “регіональної” орди районних адміністрації. Визволено міста Броди, Буськ, Сокаль, Новояворівськ, Самбір, Радехів. Завтра на черзі – Пустомити і Золочів. Цю смугу можна назвати переходом Галицького до Волинського князівства. Галицько-Волинське князівство здійняло крила тому, що ми не вступаємося з серця України. Додаваймо нашим побратимам сил та імпульсу з серця нашої столиці!

Будьмо впевнені, що ми здолаємо! Маймо в собі почуттєву мудрість. Маймо совість не піддаватись на хвилеві емоції. Маймо силу не казати “гоп”, поки не перескочим. Будьмо витривалими в очищенні України від “регіоналівських” адміністрацій. Розуміймо, що сьогодні – відбили, завтра, може доведеться знову ступати до цієї боротьби. Однак вона невідступна, бо для нас – це закон чести”, – заявила Ірина Фаріон.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.