Авторські статті

“Свобода” закликає місцевих підприємців працевлаштовувати правоохоронців та військовослужбовців, які переходять на бік людей

Львівська міська організація Всеукраїнського об’єднання “Свобода” закликає місцевий бізнес працевлаштовувати правоохоронців та військовослужбовців, які переходять на бік людей. Сьогодні четверо львівських “беркутівців” зробили мужній вчинок – написали заяви на звільнення з органів внутрішніх справ. Наше завдання – допомогти їм, зокрема працевлаштувавши. Про це 24 січня 2014 року повідомив голова Львівської міської організації ВО “Свобода” Маркіян Лопачак.

За словами націоналіста, повідомлення про звільнення правоохоронців, вихід народних депутатів з фракції Партії регіонів тощо працюють на ослаблення режиму.

“Влада опирається виключно на підтримку силовиків. Наше завдання – позбавити їх цього козиря. Ми володіємо інформацією, що охочих до звільнення з лав МВС та Збройних сил України – тисячі. Однак цих людей стримує зокрема й перспектива безробіття. Тому закликаємо підприємців максимально сприяти їхньому працевлаштуванню. Це надзвичайно важливо”, – зазначив Маркіян Лопачак.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.