Авторські статті

Президент захоплює заручників, а потім хоче, аби Майдан задовольнився лише відпущенням їх із тюрем

24 січня 2014 року лідери опозиції зустрілися з Еврокомісаром Штефаном Фюле щодо ситуації в Україні. Про підсумки зустрічі в коментарі ЗМІ розповів Голова ВО “Свобода” Олег Тягнибок.

“Щойно закінчилася зустріч з еврокомісаром Штефаном Фюле, який досить добре ознайомлений із ситуацією, що відбувається нині в Україні. Відповідно, шукаються шляхи розв’язати цю політичну кризу максимально мирним шляхом. Учора ми мали перемовини із Президентом України, які фактично завершилися нічим, адже ті пропозиції, які пролунали з уст президента, абсолютно не могли задовольнити протестувальників, Майдан.Відповідно, нині в ЗМІ отримавши трактування президента теперішньої ситуації, я можу сказати лише одне: якщо президент починає звинувачувати в подіях, які відбулися, протестувальників, якщо абсолютно неадекватно оцінюється поведінка силових структур і замість того, щоби їх карати за нічні сафарі та викрадення людей, замість того, щоби їх притягувати до відповідальности за знущання з тих, кого затримають, і замість того, щоби поставити на місце представники силових структур, які грубо порушують права людини, президент їх нагороджує ледь не на тому самому місці, де перед тим роздягали людину, демонструючи їй повну зневагу, працівники спецпідрозділів.

Ми не бачимо жодного наміру чи бажання президента і його оточення врегулювати політичну кризу в Україні. Виходить, що президент розмовляє з нами, як із терористами, захоплює заручників, а потім намагається торгуватися тим, що наші вимоги мали задовольнитися лише випуском заручників. Тобто вони готові піти на якісь поступки щодо звільнення від кримінальної відповідальности учасників Евромайдану. А решта реальних вимог залишаються без виконання. Тому такий діалог, особливо після сьогоднішніх заяв президента, набирає складнішого характеру. Нам зараз ще більше потрібна воля майдану, людей перед тим, ніж далі говорити з президентом і шукати компроміси. Адже сам факт, що опозиція пішла до президента, це і є компроміс із нашої сторони. А влада повинна піти на поступки, якщо вона хоче врегулювати цю складну політичну ситуацію в Україні. В инакшому разі це демонстрування сили й намагання заговорити процес в Україні”, – заявив Олег Тягнибок.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України