Завдяки Майдану і наполегливості ми досягнемо своїх цілей

“Коли йдеться про зміцнення торговельних зв’язків з Росією, то підписання Угоди про асоціяцію з ЕС неможливе. І хоча президент сьогодні підкреслює, що угоду у Вільнюсі буде підписано пізніше, насправді він затягує час і жодних рішучих дій щодо співпраці з Европою не планує. Натомість активно провадить торговельну політику з Російською Федерацією”, – заявив 17 грудня 2013 року голова Тернопільської міської організації ВО “Свобода” Роман Навроцький.

Цього ж дня Віктор Янукович на зустрічі з Президентом Російської Федерації Владіміром Путіним наголосив, що торговельне співробітництво між Росією та Україною вимагає екстреного втручання. Українські підприємства почали втрачати обсяги торгівлі та перебувають у складному економічному становищі. Тому найближчим часом він проведе низку заходів, аби змінити ситуацію.

Про хід переговорів із Володимиром Путіним Віктор Янукович журналістам не розповів. Вочевидь, підлеглі Віктора Федоровича попросили російську сторону не проводити прес-конференцію за підсумками зустрічі лідерів двох держав. Ймовірно, президенту є що приховувати від громадян України. Закрадаються сумніви, що ми знаємо усіх підводних рифів, які узгодили між собою президенти.

“Україні не потрібен “тайожний” союз. Торгівельний ринок Европи, порівняно з ринком Росії, значно масштабніший, тому наші орієнтири обґрунтовані й незмінні. Нам потрібен евроінтеграційний курс і співпраця з прогресивними, передовими країнами, які можуть поділитися корисним досвідом і надати нові можливості. Росія ж прагне зробити нашу державу власною провінцією. Тому вважаю, що Україна має встановити для Росії чіткі умови оренди Чорноморського флоту і, наскільки можливо, обмежити з цією державою ділові стосунки.

Ганебно спостерігати, що в час, коли мільйони українців виходять на майдани у Києві та в усіх областях України, президент ігнорує думку народу. Сьогодні, щоби висловити свою позицію, об’єдналися мільйони – Схід і Захід України. Тож час дослухатися до народу, адже тільки він має вирішувати свою подальшу долю. Віктор Янукович вперто йде проти волі народу. “Служу народу України” – це не про діяльність чинного Президента. Усі ми бачимо, що він служить виключно народу Росії.

Вірю, що завдяки Майдану і наполегливості ми, українці, досягнемо своїх цілей. Ми будемо повноцінною европейською країною. Не зраджуймо своїх принципів, не біймося залякувань і тиску з боку влади, а впевнено йдімо до мети”, – додав Роман Навроцький.

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh