Авторські статтіТехно

Бюджетний смартфон Apple iPhone XR може стати дефіцитним – експерти

Проблеми на виробництві можуть позбавити компанію мільйонів замовлень по всьому світу, підкреслюють аналітики ринку продажів.

Брак при виготовленні новинок від «яблучної» компанії ставши скандалом, який може мати колосальні наслідки для Apple. Зміна виробника Pegatron на Foxconn не вирішує проблему, а тільки посилює її. Apple розмістила близько 60% замовлень на бюджетний iPhone XR у компанії Foxconn, тоді як Pegatron дісталося близько 30% замовлень. Тім не менш, Apple стала більше, швидше і дорожче зі своїми топовими флагманами iPhone XS XS і Max у цьому році. Але з повністю оновленим XS Max виходячи з вартості, більш бюджетні варіанти-iPhone XR або iPhone 8 — варто розглянути замість цього. Вісь як вони порівнюються за ціною і специфікаціям. Черпаючи натхнення з колірної палітри iPhone 5C, при упаковці внутрішніх оновлень наступного покоління, iPhone XR може бути вибором для користувачів, які хочуть отримати останні гаджети від Apple, не витрачаючи місячну орендну плату.

На відміну від торішнього нижнього рівня iPhone 8, який був найменшим і дешевим з телефонів 2017 року, XR насправді має більший дисплей, ніж $1,099 XS. Це робить барвистий смартфон найяскравішою бюджетну моделлю, випущеної Apple на сьогоднішній день. Поки експерти радять не продавати свій старий смартфон, XR не з’явиться на полицях до 26 жовтня. Є здогад, що бюджетний смартфон Apple iPhone XR може стати дефіцитним. XR буде поставлятися з більшою ємністю, ніж його попередник. З 19 жовтня, користувачі отримали можливість самостійно зарезервувати модель 64 ГБ, 128 ГБ або 256 ГБ, яка коштуватиме $749, $799 і $899 відповідно. Тому в очікуванні новинки варто поки не продавати свій старий гаджет, попереджають експерти.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України