Авторські статтіФотогалерея

Ідеальний овал: відомі актори, які робили підтяжку обличчя. Фото

Відсутність іншого підборіддя, у ялості і брылей – ці знаменитості точно лягли під ніж пластичного хірурга.

Візуально омолодити обличчя і зробити його більш точеним є мрією багатьох жінкою. Коли вікові зміни вже неможливо скоригувати з допомогою банальних инъекций, настає пора звертатися за допомогою до пластичного хірурга. Кругова підтяжка обличчя з легкістю справляється з корекцією опущених м’яких тканин, а також скоректує овал обличчя.

Насамперед існує кілька видом підтяжки обличчя: шкірно-пластичний ліфтинг відноситься до класичного методу, який впливає лише на шкірні покриви, а м’яка м’язового шару не стосується; SMAS-ліфтинг працює над м’яка язовим кулею, того відбувається досить помітне омолодження обличчя і позбавить вас від білі виражених вікових змін. Однак у іншого методу реабілітаційний період більш тривалий.

Щоб якомога довше залишатися молодими, знаменитості вже давно не боятися лягти під ніж хірурга і зробити собі підтяжку обличчя.

Памела Андерсон вже давно виглядає зовсім інакше, ніж в улюбленому всіма серіалі «Рятувальники Малібу». Обличчя знаменитості мало не кожен рік змінюється, а дізнатися її все складніше. Виною тому часті косметологічні процедури і підтяжки обличчя. Сама ж актриса не раз говорила в інтерв’ю: «Я не проти пластичних операцій, які я зробила, і вважаю це нормальним. Але я б не хотіла знову випробовувати відчуття, коли ніж впивається в мене».

Наймолодша із сестер Кардашьян-Дженнер, Кайлі, зважилася не на одну пластичну операцію. На думку багатьох експертів, вона робила ринопластику, численні ін’єкції і підтяжку. Саме тому виглядає вона зовсім не так, як 7 років тому.

51-річна Ніколь Кідман завжди виглядає молодо, але останнім часом її обличчя більше схоже на маску. Все почалося з ринопластики, потім зірка збільшила губи, а потім зважилася на кругову підтяжку. З-за цього її обличчя тепер здається натягнутим і неприродним.

Ми знаємо ще як мінімум 9 знаменитостей, які зважилися на кругову підтяжку обличчя.

Идеальный овал: звезды, которые делали подтяжку лица

Кім Кардашян

Рене Зельвегер

Гвен Стефані

Ума Турман

Ніколь Кідман

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України