Британським католикам нагадали, що участь в недільній літургії – обов’язкова

У своєму пастирському листі до вірних з нагоди урочистості Тіла і Крові Христа, Архиєпископ Сейнт Ендрюса та Единбургу Лео Кашлі наголосив, що участь в недільній літургії є обов’язковою для католиків.

«Багато людей вважають, що неділя, як один із днів тижня, є очікуваним відпочинком від звичної рутини, можливо, днем для сім’ї чи для спорту», – пише він. – «Звичайно, що добре відпочити і знайти час для цих речей, однак наша культура переважно забула, що неділя є вихідним днем через її значення як християнського святого дня».

Архиєпископ Кашлі наголосив на важливості участі в літургії. Він зазначив, що допускається пропустити недільну літургію лише за надзвичайних умов, як, наприклад, через хворобу, однак за звичайних умов участь в недільній літургії є обов’язком кожного католика.

«Якщо ми зумисно не йдемо на літургію, це – важкий гріх, з якого ми повинні висповідатись перш, ніж приступати до Св. Причастя», – зазначив він.

Неділя, наш щотижневий день відпочинку, показує Божому народові, що справжнє сповнення знаходиться у Творці, – вважає єпископ. Вона є «земними роздумами над вічним Божим спокоєм», коли люди пригадують собі, що «життя має вищу ціль, аніж фізичне виживання і фінансові здобутки».

Владика заохотив вірних визначити недільний обов’язок своїм пріоритетом над іншими зобов’язаннями, зазначаючи, що католики повинні поставити Христа у Євхаристії понад усе інше в їх житті, інформує CNA.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh