Авторські статтіДуховне

Британським католикам нагадали, що участь в недільній літургії – обов’язкова

У своєму пастирському листі до вірних з нагоди урочистості Тіла і Крові Христа, Архиєпископ Сейнт Ендрюса та Единбургу Лео Кашлі наголосив, що участь в недільній літургії є обов’язковою для католиків.

«Багато людей вважають, що неділя, як один із днів тижня, є очікуваним відпочинком від звичної рутини, можливо, днем для сім’ї чи для спорту», – пише він. – «Звичайно, що добре відпочити і знайти час для цих речей, однак наша культура переважно забула, що неділя є вихідним днем через її значення як християнського святого дня».

Архиєпископ Кашлі наголосив на важливості участі в літургії. Він зазначив, що допускається пропустити недільну літургію лише за надзвичайних умов, як, наприклад, через хворобу, однак за звичайних умов участь в недільній літургії є обов’язком кожного католика.

«Якщо ми зумисно не йдемо на літургію, це – важкий гріх, з якого ми повинні висповідатись перш, ніж приступати до Св. Причастя», – зазначив він.

Неділя, наш щотижневий день відпочинку, показує Божому народові, що справжнє сповнення знаходиться у Творці, – вважає єпископ. Вона є «земними роздумами над вічним Божим спокоєм», коли люди пригадують собі, що «життя має вищу ціль, аніж фізичне виживання і фінансові здобутки».

Владика заохотив вірних визначити недільний обов’язок своїм пріоритетом над іншими зобов’язаннями, зазначаючи, що католики повинні поставити Христа у Євхаристії понад усе інше в їх житті, інформує CNA.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.