Британський спеціаліст твердить, що порнографія спричиняє сексуальні розлади в чоловіків

Зростає кількість молодих чоловіків, які страждають через сексуальні проблеми, які є наслідком користування онлайн-порнографією, попереджає провідний британський спеціаліст в царині психосексуальної терапії Анджела Ґреґорі, повідомляє ВВС.

За даними Ґреґорі, кількість чоловіків у віці близько 20 років, які страждають ерективною дисфункцією, постійно зростає. За такий стан речей, на думку Ґреґорі відповідає залежність від порнографії.

«За останніх 16 років, а особливо в останніх 5 років, я спостерігаю збільшення кількості молодих чоловіків, яких направляють до нас», – коментує цю проблему для ВВС пані Ґреґорі.

«… Раніше чоловіки, які страждали від ерективної дисфункції, які потрапляли до нас, були значно старші, а їхні проблеми були пов’язані з діабетом, розсіяним склерозом, або серцево-судинними захворюваннями», – коментує Ґреґорі.

Тепер же ж, за словами Ґреґорі, на психосексуальну терапію приходять молоді люди, у яких відсутні видимі проблеми із здоров’ям.

«Тому тепер одним з питань, які я завжди ставлю своїм пацієнтам, є питання чи пацієнт користується порнографією та чи має звичку мастурбації, тому, що саме це може викликати проблеми з ерекцією за присутності партнера», – пояснила лікар.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

six + twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh