Авторські статтіНовини

Британський спеціаліст твердить, що порнографія спричиняє сексуальні розлади в чоловіків

Зростає кількість молодих чоловіків, які страждають через сексуальні проблеми, які є наслідком користування онлайн-порнографією, попереджає провідний британський спеціаліст в царині психосексуальної терапії Анджела Ґреґорі, повідомляє ВВС.

За даними Ґреґорі, кількість чоловіків у віці близько 20 років, які страждають ерективною дисфункцією, постійно зростає. За такий стан речей, на думку Ґреґорі відповідає залежність від порнографії.

«За останніх 16 років, а особливо в останніх 5 років, я спостерігаю збільшення кількості молодих чоловіків, яких направляють до нас», – коментує цю проблему для ВВС пані Ґреґорі.

«… Раніше чоловіки, які страждали від ерективної дисфункції, які потрапляли до нас, були значно старші, а їхні проблеми були пов’язані з діабетом, розсіяним склерозом, або серцево-судинними захворюваннями», – коментує Ґреґорі.

Тепер же ж, за словами Ґреґорі, на психосексуальну терапію приходять молоді люди, у яких відсутні видимі проблеми із здоров’ям.

«Тому тепер одним з питань, які я завжди ставлю своїм пацієнтам, є питання чи пацієнт користується порнографією та чи має звичку мастурбації, тому, що саме це може викликати проблеми з ерекцією за присутності партнера», – пояснила лікар.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

seventeen + six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.