Духовне

США: Неділя катехита на тему молитви

«Молитва. Віра, пережита в молитві», – таку тему обрано для Неділі катехита в США, яку Комісія з питань євангелізації та катехизації Єпископської Конференції Католицьких Єпископів США щороку проводить у третю неділю вересня. Цього року вона відзначатиметься 18 вересня.

 

«Тема, обрана на 2016 р., – пише в спеціальному послання Голова згаданої Комісії єпископ Леонард Блейр, – заохоує всіх охрищених, а особливо – катехитів та вчителів католицьких шкіл, якнайглибше посвячувати своє життя практиці молитви задля власного та ближніх духовного добра». У цьому контексті він пригадує слова святої Терези з Лізьє, яка говорила: «Молитва – це порив серця, це голос вдячності і любові у випробуваннях та в період благодаті».

Святий Франциск Сальський, у свою чергу, стверджував, що кожен з нас «щодня потребує принаймні пів години молитви. За винятком тих днів, коли ми зайняті: бо в такі дні потребуємо годину часу на молитві». «Щоденна молитва, – підкреслює єпископ Блейр, – спричиняється до сяяння світла Євангелія над всім тим, що ми робимо. Таким чином, всі наші думки, слова та дії зможуть бути згідними та співставними з любов’ю до Бога і до ближнього».

У цьому контексті ієрарх заохочує вірних наближатися до Бога через заанґажування у якомога глибшу молитву: приватну, разом з іншими та в спільності з Церквою.

З нагоди Неділі катехита Комісія з питань євангелізації та катехизації Єпископської Конференції Католицьких Єпископів США приготувала широкий спектр матеріалів з вказівками щодо проведення літургійних богослужень, які відбудуться в успіх парафіях країни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.