США: Неділя катехита на тему молитви

«Молитва. Віра, пережита в молитві», – таку тему обрано для Неділі катехита в США, яку Комісія з питань євангелізації та катехизації Єпископської Конференції Католицьких Єпископів США щороку проводить у третю неділю вересня. Цього року вона відзначатиметься 18 вересня.

 

«Тема, обрана на 2016 р., – пише в спеціальному послання Голова згаданої Комісії єпископ Леонард Блейр, – заохоує всіх охрищених, а особливо – катехитів та вчителів католицьких шкіл, якнайглибше посвячувати своє життя практиці молитви задля власного та ближніх духовного добра». У цьому контексті він пригадує слова святої Терези з Лізьє, яка говорила: «Молитва – це порив серця, це голос вдячності і любові у випробуваннях та в період благодаті».

Святий Франциск Сальський, у свою чергу, стверджував, що кожен з нас «щодня потребує принаймні пів години молитви. За винятком тих днів, коли ми зайняті: бо в такі дні потребуємо годину часу на молитві». «Щоденна молитва, – підкреслює єпископ Блейр, – спричиняється до сяяння світла Євангелія над всім тим, що ми робимо. Таким чином, всі наші думки, слова та дії зможуть бути згідними та співставними з любов’ю до Бога і до ближнього».

У цьому контексті ієрарх заохочує вірних наближатися до Бога через заанґажування у якомога глибшу молитву: приватну, разом з іншими та в спільності з Церквою.

З нагоди Неділі катехита Комісія з питань євангелізації та катехизації Єпископської Конференції Католицьких Єпископів США приготувала широкий спектр матеріалів з вказівками щодо проведення літургійних богослужень, які відбудуться в успіх парафіях країни.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh