Авторські статті

Денис Казанський: Вас обурює те, як голосувала Австрія? А те, що у нас кум Путіна вільно фінансує партію, балотується до парламенту?

Мене не дивує те, що Росії повернули право голосу в ПАРЄ. Рано чи пізно це мало статися. Рано чи пізно скасують й інші санкції. Ми живемо у світі, яким протистоять сила і великі гроші, тому буде і Північний потік-2 і ще багато чого. Можна ображатися на це, але образами точно нічого не змінити.

А з чого б раптом Європі нас поважати, якщо ми самі собі на поважаємо? Вас обурює те, як голосувала Австрія? А те, що у нас кум Путіна вільно фінансує партію, балотується до парламенту та скуповує медіа вас не обурює? Уявіть собі якогось бюргера, який дізнається, що Медведчук, проти якого ввели санкції у США за діяльність, направлену проти українського суверенітету(!), абсолютно вільно себе почуває в Україні та готується завести фракцію в парламент. Перше ж логічне питання, яке в неї виникне: “чому я маю страждати, втрачати від санкцій заради якоїсь України, якщо ці люди самі не вважають за потрібне себе захищати? Вони кричать, що Путін їх окуповує, а самі легко пускають його представників до парламенту”. І що ми можемо відповісти на це?

Та ми Струка не можемо притягти до відповідальності, який створював загони “ЛНР” та разом з Болотовим провівши “референдум” по відділенню Донбасу і хизувався цим. Якийсь дрібний бандюган з Луганська увесь державний апарат на х*ю крутив, вибачте, а ви кажете – ПАРЄ.

Денис Казанський

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України