Болгарія та Румунія призупинили використання вакцини AstraZeneca

Прем’єр-міністр Болгарії Бойко Борисов тимчасово зупинив щеплення препаратом AstraZeneca доти, поки Європейське агентство з лікарських засобів не випустить письмового повідомлення, що використання цією вакцини є безпечним.

Про це повідомляє Голос українською з посиланням на Balkaninsight.

Ви знаєте, що Далай-лама вакцинувався Covishield, яка використовується також в Україні

“Поки не буде письмової відповіді від Європейського агентства з лікарських засобів, де чітко зазначено, чи можемо ми, чи не можемо ми його використовувати, ви повинні припинити його використання”, – сказав Борисов медичним працівникам під час Ради міністрів у Софії.
Раніше Румунія тимчасово припинила використання AstraZeneca, але тільки з партії ABV 2856. Це рішення було ухвалене невдовзі після того, як Італія заборонила використання препарату з цієї партії після смерті на Сицилії двох чоловіків після щеплення.

За даними Національного комітету, який координує вакцинацію в Румунії, країна до цього часу отримала 81 600 доз із цієї партії, і вже введено 77 049 доз. Решта 4257 доз потрапили в “карантин”, поки Європейське агентство з лікарських засобів не завершить розслідування, щоб встановити, чи пов’язані смерті в Італії з партією AstraZeneca.

Нагадаємо: За першу добу 45 тисяч українців записалися через Дію в лист очікування вакцинації від COVID-19 

Міністерство охорони здоров’я Молдови, яке отримало 200 000 вакцин з Румунії, запевнило громадськість, що отримані вакцини AstraZeneca не входили до партії, вилученої в Румунії.

Словенія та Хорватія продовжують вакцинацію препаратом AstraZeneca. Не ухвалювали рішення про призупинення щеплень із використанням цієї вакциною або її індійським аналогом і інші країни регіону, куди поступив цей препарат: Сербія та Боснія і Герцеговина.

Нагадаємо: Лише один укол: В США готується до використання вакцина від COVID-19 компанії Johnson & Johnson

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

17 + 17 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh