Бойкот російських товарів має розпочинатися з органів влади

Народний депутат від ВО “Свобода” Руслан Марцінків звернувся до голови Верховної Ради України – виконувача обов’язків Президента України – Олександра Турчинова та Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка з вимогою вжити заходів для припинення співпраці органів державної влади України, державних підприємств і підприємств із державною часткою власности з російськими фінансовими установами, банками та їхніми філіями в Україні.

“В умовах політичної та військової агресії Російської Федерації супроти України, спрямованої на порушення суверенітету і територіяльної цілісности Української держави це рішення є необхідним не тільки з точки зору національної гідности, а перш за все державної безпеки”, – зазначив народний депутат.

Зокрема, на думку націоналіста, неприйнятним є продовження фінансового обслуговування Верховної Ради України дочірньою структурою російського “Альфа-Банку”. Бойкот російських товарів та послуг має розпочинатися з органів державної влади. Таку позицію влади, безумовно, підтримає український народ.

Comments

0 comments

2 коментарі

  1. Класс!!!Буду покупать теперь качественные товары из России!!!

    • НахВаня

      И будешь ходить как инопланетянин с большим до земли носом,большими ушами и с хреном на спине и яйцами на голове.Травись на здоровье!

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 + 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh