Авторські статті

Бойкот російських товарів має розпочинатися з органів влади

Народний депутат від ВО “Свобода” Руслан Марцінків звернувся до голови Верховної Ради України – виконувача обов’язків Президента України – Олександра Турчинова та Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка з вимогою вжити заходів для припинення співпраці органів державної влади України, державних підприємств і підприємств із державною часткою власности з російськими фінансовими установами, банками та їхніми філіями в Україні.

“В умовах політичної та військової агресії Російської Федерації супроти України, спрямованої на порушення суверенітету і територіяльної цілісности Української держави це рішення є необхідним не тільки з точки зору національної гідности, а перш за все державної безпеки”, – зазначив народний депутат.

Зокрема, на думку націоналіста, неприйнятним є продовження фінансового обслуговування Верховної Ради України дочірньою структурою російського “Альфа-Банку”. Бойкот російських товарів та послуг має розпочинатися з органів державної влади. Таку позицію влади, безумовно, підтримає український народ.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

2 коментарів

    1. И будешь ходить как инопланетянин с большим до земли носом,большими ушами и с хреном на спине и яйцами на голове.Травись на здоровье!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.