Бізнес “погрожує” корупціонерам: або добровільно підуть, або їх змусять

ВГО “Фумігаційна асоціація” закликає чиновників, які задіяні в корупційних схемах, добровільно залишити свої посади, та перестати лобіювати на посади своїх спільників.

Про це йдеться у зверненні президента Асоціації Тамари Підберезняк до Міністерства аграрної політики та продовольства, Міністерства екології та Держветфітослужби.

“Звертаємося до усіх чиновників, які задіяні в корупційних схемах добровільно залишити свої посади, а також перестати лобіювати призначення на посади своїх спільників, готових продовжувати негідну справу поборів”, – заявила Підберезняк.

За її словами, у випадку, якщо до 15 березня 2014 року чиновники не виконають цю вимогу, то “ми, як професійне галузеве об’єднання, зробимо все можливе для того, щоб зібрати і передати всю інформацію по корупційних схемах і тарифах, а також прізвища хабарників до правоохоронних органів”.

“Ми втомились від хабарництва та поборів. Хочемо кваліфіковано і професійно вести свій бізнес, не оглядаючись на примхи знахабнілих корупціонерів”, – йдеться у зверненні.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

17 + two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh