Авторські статті

Бізнес “погрожує” корупціонерам: або добровільно підуть, або їх змусять

ВГО “Фумігаційна асоціація” закликає чиновників, які задіяні в корупційних схемах, добровільно залишити свої посади, та перестати лобіювати на посади своїх спільників.

Про це йдеться у зверненні президента Асоціації Тамари Підберезняк до Міністерства аграрної політики та продовольства, Міністерства екології та Держветфітослужби.

“Звертаємося до усіх чиновників, які задіяні в корупційних схемах добровільно залишити свої посади, а також перестати лобіювати призначення на посади своїх спільників, готових продовжувати негідну справу поборів”, – заявила Підберезняк.

За її словами, у випадку, якщо до 15 березня 2014 року чиновники не виконають цю вимогу, то “ми, як професійне галузеве об’єднання, зробимо все можливе для того, щоб зібрати і передати всю інформацію по корупційних схемах і тарифах, а також прізвища хабарників до правоохоронних органів”.

“Ми втомились від хабарництва та поборів. Хочемо кваліфіковано і професійно вести свій бізнес, не оглядаючись на примхи знахабнілих корупціонерів”, – йдеться у зверненні.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України