Авторські статті

Блогер: Розпуск Верховної Ради наразі незаконний та антиконституційний

Сьогоднішній популізм про розпуск Верховної Ради переходить межі юридичних колізій та реалій. Станом на 20 травня склалася колізія, адже 17.05 голова ВР Андрій Парубій оголосив про кінець роботи коаліції. З іншої сторони, представники Зеленського заявляють, що коаліції не існувало.

Припустимо це так. Проте, задля підтвердження існування/не існування коаліції потрібні юридично грамотні документи: рішення суду, витяг з секретаріату ВР тощо. Наразі жодних таких речей немає. Тобто до цього часу розпуск парламенту юридично неможливий.

Розпуск ВР на сьогодні це фактично узурпація влади та м‘який конституційний переворот.

Нова влада застосовує будь-які політичні механізми задля отримання повного контролю над країною.

На хвилі «популярності» та нищівного популізму, Зеленський-Коломойський намагаються отримати контрольний пакет над урядом, Верховною Радою та органами місцевого самоврядування.

На позачергових виборах планується завести 140-180 депутатів від Слуги народу + 80-100 представників «союзних партій» до яких може відноситись Батьківщина чи Опозиційна платформа «За життя».

Завдання – узурпувати на кілька років владу та встановити свій курс країни. Країни без ідентичності та ідеології, а головне з можливістю інтегрувати окуповані ОРДЛО в тіло української держави. Не даремно пан Зеленський сьогодні так активно звертався до мешканців цих територій російською мовою.

Зрозуміло, що про зміну системи виборів навіть не йде мова. Із-за розпуску внести ці зміни буде практично неможливо. Залишиться мажоритарка та закриті списки. Партія «Слуга народу», про яку ми не знаємо нічого, буде складатися виключно зі «своїх» парашутистів, яких імплементують до списку за домовленістю з ключовими «бенефеціаріями» нової влади.

Після таких виборів, країну очікує встановлення неоавторитарної влали, щось на зразок часів Януковича.

Не вірите? Давайте почекаємо.

Андрій Смолій для Голос українською

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України