Зеленський вирішив почати свою роботу з конституційного перевороту, – політолог

Фраза Володимира Зеленського під час інавгурації: «Я розпускаю цю Верховну Раду» може стати фатальною, в першу чергу, для самого новообраного президента. Бо звучить вона приблизно так: «Ми, Микола другий волею моєї царської милості…». Само собою, що це подобається народу, як і деякі випади проти всієї влади, а також тупий плювок у бік уряду, але сказати, що ти распускаешь, саме так: распускаешь, а не розпущу або планую розпустити – це вже щось на зразок оголошення антиконституційного заколоту. Про це у своєму блозі пише політолог  Тарас Чорновіл – повідомляє Голос укаїнською.

Він підкреслює, що президент України – це не імператор, це тільки важливий функціонер в парламентсько-президентській республіці. Анонсування розпуску парламенту цілком могло бути озвучено в інавгураційній промові, але і там має бути сказано про аргументи і конституційних підставах. Їх не обов’язково уточнювати, розшифровувати, але назвати необхідно, тому що просто розпуск поза конституційних підстав – це державний переворот.

За словами політолога, саме оголошення про розпуск – це вже виписана в Конституції і законі процедура. Зеленський про це просто не знає, але незнання законів не звільняє від відповідальності, тим більше, коли ти вступивши на посаду президента країни.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nine + 17 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh