Блогер: Історія одного танка, або коротко про приїзд Зеленського в Харків

Я як харків’янка не дуже люблю коментувати ці самі харківські події через те, що раніше це завжди була наша внутрішня харківська “метушня”, нехай і така важлива для певної кількості місцевих. У масштабі України ці новини були цікаві, по суті, тільки нам. Сьогодні ця “возня” має вигляд протистояння мера Кернеса і олігарха Фельдмана, які ведуть боротьбу за місцевий великий ринок Барабашово. Один доїть підприємців на гроші з оренди, другий шантажує тим, що забере землю і побудує там дорогу (потрібну чи ні, я не цікавлюся). Сьогодні ці підприємці чекають Зеленського зі словами “ми вас любимо” і “допоможіть нам”. Тут Зеленський вразив напрочуд адекватної фразою: “так ви ж самі мера вибрали” …

Про це пише на своїй сторінці у Фейсбук Олена Кудренко.

Дуже хотілося б, щоб на майбутнє абсолютно кожен, і не тільки в Харкові, для себе цю фразу запам’ятав. Тому що Зеленського “теж самі вибрали”. У нас, нагадаю, Зеленський і партія Слуга народу в Харкові на виборах перемогли. Як то кажуть, “запам’ятали цей твіт” – тому що одного разу ти вже не вийдеш гордо в футболці з логотипом “зробимо їх разом”.

Заплюють, причому в тому ж Харкові в тому числі.

Так ось. Володимир Зеленський говорить: “Я в шоці. З 2009 року в Харкові зроблений всього ОДИН ТАНК для ЗСУ.” Так йому сказав директор підприємства. Якщо чесно, Володимир Олександрович, я теж в шоці. Від вашого нерозуміння ситуації.

Період з 2009 по 2014 як би зрозумілий, так? Навіщо Януковичу танк, якщо ВСУ по суті НЕ БУЛО?

Період 2014-2019 “ознаменувався” війною. Так ось, на момент початку війни в скарбниці нашої держави залишалося трохи більше ста тисяч гривень, і повторювати це настільки набридло, це як заїжджена платівка – що вже не смішно. Зробивши 1 танк НЕ для ЗСУ – можна продати його іноземцям та на виручені в у.о. суми відремонтувати (скільки, доповніть мене?) два? Три? Чотири танка для ЗСУ?

Танки для ЗСУ можна було б робити сьогодні, якби не обірвався той темп, який пропав з апетитами Коломойського. І ми робили б танки, тільки ось бюджет 2020 у нас якийсь дивний.

Там гроші кудись зникли. Справедливості заради можна було б сказати про не таке вже маленьке кількість техніки, яку було поставлено України конкретно для ЗСУ – але про “попередники” або погано, або ніяк. Адже так?))

У нас рулить популізм, а не економіка, і приїжджати сюди, щоб показувати своє незнання реалій – мені, наприклад, було б соромно. При тому, що ні я ж президент, врешті-решт!

Далі він каже:

“На авіаційному заводі” люди Працюють за 3000 грн … в приміщенні Було 0 градусів … як можна називати себе ЛЮДИНОЮ (за Такі гроші ??) … ”

Ну, наприклад, щоб забезпечити зарплату і опалення на заводі – потрібно завантажити цей завод замовленнями. Тому що якщо немає замовлень, то довго спонсорувати збиткове підприємство – це тільки на руку посередникам, які відмивають бюджетні гроші.

Не все лежить на поверхні, Володимир!

Це пазл, який скласти в умовах, коли ДО 2014 року підприємства були запущені фінансово – дуже складно навіть для професіоналів. Завжди є такі складні для розуміння слова, як “доцільність”, “окупність” тощо.

І це нам ще пощастило, що ми втрималися і від дефолту (ДО появи Зеленського на посаді), і у нас взагалі якийсь експорт ще (!) Є.

Ось ще перли:

“Чому ми для Тайланду робимо – а для України НЕ робимо?” – запитує президент (чому – див. Вище).

“Наші люди працюють в умовах, як скоти – як же вони будуть поважати владу?” (Влада наш народ ніколи не буде поважати, особливо якщо ти будеш давати їм подачки, а не вистоювати умови для роботи і навчати).

Разом. Що я побачила в цьому відвідини Харкова президентом – його кричущу некомпетентність. Не треба, може, роз’їжджати по Україні і дивувати всіх своєю дурістю? Менше говориш – менше ганьби. Га? ..

Ну, а в іншому – Харків чудовий). Ну, ви знаєте.

P.S. У відставку пішла харківський губернатор Юлія Світлична (часів Порошенко). “Ви нікуди НЕ дівайтесь! Ми вас все одно Знайдемо … Я МАВ на увазі – допомагать нам …”

Угу …

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nineteen − 18 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh