В нашу лікарню прийшло 40 повісток. Всі відмовились, – історія Світлани, медика 92 ОМБр

ЇЙ НЕ ВСЕ ОДНО

«То була третя хвиля мобілізації. 2014 рік. В нашу лікарню прийшло 40 повісток. Всі відмовились, а я не змогла» – так розпочалась історія Світлани, медика 92 омбр імені кошового отамана Івана Сірка, у лавах ЗСУ.

ЇЇ ніжний та лагідний голос діє, як заспокійливе. В підрозділі так і кажуть: «Світлана лікує спілкуванням». Складно повірити, як ця тендітна жінка могла наважитись на кардинальний крок у житті: залишити посаду кардіолога-реабілітолога у фізіотерапевтичному відділенні, де пропрацювала 10 років, і піти до війська. «Просто мені не все-одно», – стисло відповідає співрозмовниця. І тут, здається, все зрозуміло. Вже через місяць після мобілізації Світлана працює у військовому шпиталі.

Світлана – медик 92 ОМБр імені кошового отамана Івана Сірка

– Це був шок. Я завжди працювала з людьми, які одужують, а тут щодня сотні поранених. Лікарів не вистачало. Мені довелось швидко прилаштовуватись і працювати в хірургії. Заступаючи на зміну, страшно було виглядати у вікно, «швидкі» їхали одна за одною. Так пройшов рік. Потім були курси резервістів. А у 2017 я підписала контракт. Потрапила у 92 омбр. Бойове хрещення пройшла на ВОПі «Броня». Постійно працював снайпер. А отже ми були завжди напоготові. Вночі спала одягнена і зі складеною медичною сумкою. До страху додались багнюка та сирість. Так і звикла.

Сьогодні, після кількох років у війську, Світлана упевнена у своєму виборі. А побратими вголос зазначають: « Ця пані , незалежно від того бойове завдання чи побутове, виконує все на відмінно. Крім того Світлана – душа підрозділу. Завжди вислухає, підтримає, як мама. Кому необхідно – надасть медичну допомогу. У хлопців то тиск, то остеохондроз. Тож чоловіки упевнені: «Такі «побратими» – справжній скарб».

Світлана – медик 92 ОМБр імені кошового отамана Івана Сірка

Сама ж Світлана планує і надалі продовжувати службу. Мріє перекваліфікуватись у психолога. Зазначає: «Я бачу, наскільки хлопцям потрібна психологічна підтримка, тож залюбки працювала б у цьому напрямку. Реабілітація – це моє».

А поки тендітна жінка на рівні із чоловіками боронить країну від агресора, адже їй не все одно!🇺🇦

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty − fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh