Авторські статтіТехно

iPhone отримає нові можливості після оновлення iOS

Власники гаджетів Apple зможуть оновити та отримати нові можливості. Для цього потрібно скачати оновлення iOS 12.1.1.

Розробники корпорації Apple намагаються задовольнити всі вимоги своїх користувачів і спеціально для цього надають їм можливість самостійно встановити оновлення. Відомо, що в новій прошивці творці програмного забезпечення для iPhone усунули деякі помилки, які були раніше.

Після оновлення користувачі отримають доступ до предперегляду повідомлень за допомогою тактильного дотику. На інших смартфонах це робиться за допомогою 3D Touch, альо в даній моделі така опція відсутня. Крім того, віртуальна SIM-карта eSIM тепер підтримується у більшості мобільних операторів. Вона працює на смартфонах iPhone XR, iPhone XS і iPhone XS Max. Крім іншого, нові функції з’явилися в додатку FaceTime. Перемикання між камерами під час виклику проводитися одним дотиком, а під час дзвінка можна робити знімки Live Photo.

Нагадаємо, що раніше з’єднання явилася інформація про те, що компанія Apple подала заявку на патент своїх нових навушників AirPods 2, які можуть з’єднання явитися у продаж вже на початку 2019 року. Новий гаджет Apple буде обладнаний кількома біометричними датчиками. Вони зможуть вимірювати пульс власника, а також температуру його тіла. Ще однією особливістю нових AirPods буде їх універсальність, вони будуть підходити як до лівого, так і правого вуха і у разі зміни свого місцезнаходження пристрою зможуть самостійно змінювати канали для формування правильного стерео.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України