Авторські статті

Ветеран АТО: ми тут! Ми об’єдналися! І, якщо зелені більшовики не слухають мирним акціям, то це буде їх вибір, і я їм не заздрю

Популярний український блогер, ветеран АТО Олексій Петров у своєму блозі пише про те, що чаша терезів гойдається з боку в бік.  Звалиться Україна в прірву обіймів смердючого російського світу, або нація утримає країну від цієї трагедії. Ось і гойдається Батьківщина з боку в бік. З одного боку, президент Зеленський, глибоко заглотив в Парижі гачок з московської наживкою, сам не розуміючи як, вже танцює під дудку Кремля. А з іншого, нація вчепилася руками в Україну, щоб не впала країна. Інакше потім не піднімемо. Ніколи вже.

За словами ветерана АТО, сьогодні на вулиці Києва, Львова, Дніпра та інших міст, знову вийшли тисячі громадян України. Вийшли, щоб утримати країну. Безумовно хтось скаже, що прийшло всього тисяча, а хтось обов’язково ляпне, що в п’ятсот і то за гроші. Ну неадекватам лише говорить про щось, а справжнім патріотам, громадянам своєї країни своє робити.

За словами блогера, нація стала об’єднання єднаються. Колишні політичні чвари йдуть на другий план і це радує. Сьогодні в черговий раз внутрішнім ворогам, які слухняно танцюють під дудку Кремля, була продемонстрована рішучість народу України. «Ми тут! Ми нікуди не поділися! Ми об єдналися! І, якщо зелені більшовики не слухають мирним акціям, то це буде їх вибір, і я їм не заздрю. Українців злити, собі дорожче!», – написав Олексій Петров.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України