Авторські статті

Сьогодні ті політики, які готові об’єднати зусилля проти втручання Росії у вибори – в меншості

Деякі громадські активісти запропонували з ідеєю – у зв’язку з неодмінним втручанням РФ у майбутні вибори, непогано б нашим кандидатам укласти якусь хартію, яка б допомогла нівелювати це втручання.Про це у своєму блозі пише український блогер з ніком Джон Сміт. На його думку, відразу можна сказати, що ідея нежиттєздатна. Ніяку хартію ніколи нинішні кандидати не укладуть. Така хартія була можлива в 2014-му році – відразу після Майдану, відразу після віроломної анексії Криму, після нападу РФ на Донбасі.

Блогер зазначає, що тоді основну електоральну скрипку грали такі люди як Порошенко, Яценюк, Кличко, Тягнибок – люди, які нехай не ідеальні, але пройшли Майдан і бачили все на власні очі. Якою б людина не була, мало шансів, що таке не змінить його. Тому таким як Тимошенко, яка тільки-но вийшовши з зони, почала брехати зі сцени, і Гриценко, який понтувався пістолетиком на камеру і погрожував «беркутні», а в критичний момент зник з Майдану, не кажучи вже про Ляшко, який просто відмінно чує настрої суспільства, в загальному таким людям довелося підлаштовуватися загальний тренд. Зараз всього цього немає.

Блогер підкреслює, тепер наверх лізуть люди морально нікчемні і безпринципні. До того ж, люди, для яких слово «Україна» – порожній звук. Люди, які вже по разу лютили Україну або газовими контрактами, або продажем військової техніки за копійки. Люди, що лізуть у Верховні Головнокомандувачі, але жодного разу не були у зоні бойових дій. Такі політики ніколи не підпишуть ніяку хартію. Вони не те, що не спробують нівелювати втручання РФ у вибори, вони раді такому втручанню.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.