Сьогодні ті політики, які готові об’єднати зусилля проти втручання Росії у вибори – в меншості

Деякі громадські активісти запропонували з ідеєю – у зв’язку з неодмінним втручанням РФ у майбутні вибори, непогано б нашим кандидатам укласти якусь хартію, яка б допомогла нівелювати це втручання.Про це у своєму блозі пише український блогер з ніком Джон Сміт. На його думку, відразу можна сказати, що ідея нежиттєздатна. Ніяку хартію ніколи нинішні кандидати не укладуть. Така хартія була можлива в 2014-му році – відразу після Майдану, відразу після віроломної анексії Криму, після нападу РФ на Донбасі.

Блогер зазначає, що тоді основну електоральну скрипку грали такі люди як Порошенко, Яценюк, Кличко, Тягнибок – люди, які нехай не ідеальні, але пройшли Майдан і бачили все на власні очі. Якою б людина не була, мало шансів, що таке не змінить його. Тому таким як Тимошенко, яка тільки-но вийшовши з зони, почала брехати зі сцени, і Гриценко, який понтувався пістолетиком на камеру і погрожував «беркутні», а в критичний момент зник з Майдану, не кажучи вже про Ляшко, який просто відмінно чує настрої суспільства, в загальному таким людям довелося підлаштовуватися загальний тренд. Зараз всього цього немає.

Блогер підкреслює, тепер наверх лізуть люди морально нікчемні і безпринципні. До того ж, люди, для яких слово «Україна» – порожній звук. Люди, які вже по разу лютили Україну або газовими контрактами, або продажем військової техніки за копійки. Люди, що лізуть у Верховні Головнокомандувачі, але жодного разу не були у зоні бойових дій. Такі політики ніколи не підпишуть ніяку хартію. Вони не те, що не спробують нівелювати втручання РФ у вибори, вони раді такому втручанню.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh