Вчені: Знайдений спосіб повної регенерації організму

«Світлі голови» з США вразили заявою про можливу регенерації людського тіла. Як виявилося, у людей і найпростіших є подібний механізм, детальні дослідження якого тривають.

Американські вчені з інституту Стауерса провели експеримент і знайшли клітини, здатні відновити організм людини. Не обґрунтована раніше теорія була доведена під керівництвом професора Алехандро Санчес Альвардо.

Біологам з лабораторії США вдалося знайти клітини дорослого організму, з яких вся особа здатна відновитися. Для ясності і прикладу: такі клітини мають плоскі черви. У ході експерименту було задіяно останніх, що отримали смертельну дозу радіації. Черв’якові загрожував летальний результат, однак пересадка всього лише однієї клітини допомогла уникнути смерті піддослідного. Така воістину чудо-клітка була знайдена в процесі раніше проведеного вченими дослідження.

Керівник всього наукового експерименту, професор Алехандро Санчес Альвардо, заявив в інтерв’ю для журналу Cell наступне: «Наші дослідження показують, що окрема клітина, здатна відновити здатність до регенерації у організмів, які втратили її, дійсно існує, також цю клітку можна виділити і детально вивчити».

Масштабні відкриття вчених з інституту Стауерса дають поштовх для нових експериментів, а також ймовірність, що така пересадка підійде і людям. Вони вважають, що у нас є такий же механізм, як і у найпростіших, тому дослідження будуть продовжуватися.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 + 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh