Авторські статтіЗдоров'я

Вчені: Знайдений спосіб повної регенерації організму

«Світлі голови» з США вразили заявою про можливу регенерації людського тіла. Як виявилося, у людей і найпростіших є подібний механізм, детальні дослідження якого тривають.

Американські вчені з інституту Стауерса провели експеримент і знайшли клітини, здатні відновити організм людини. Не обґрунтована раніше теорія була доведена під керівництвом професора Алехандро Санчес Альвардо.

Біологам з лабораторії США вдалося знайти клітини дорослого організму, з яких вся особа здатна відновитися. Для ясності і прикладу: такі клітини мають плоскі черви. У ході експерименту було задіяно останніх, що отримали смертельну дозу радіації. Черв’якові загрожував летальний результат, однак пересадка всього лише однієї клітини допомогла уникнути смерті піддослідного. Така воістину чудо-клітка була знайдена в процесі раніше проведеного вченими дослідження.

Керівник всього наукового експерименту, професор Алехандро Санчес Альвардо, заявив в інтерв’ю для журналу Cell наступне: «Наші дослідження показують, що окрема клітина, здатна відновити здатність до регенерації у організмів, які втратили її, дійсно існує, також цю клітку можна виділити і детально вивчити».

Масштабні відкриття вчених з інституту Стауерса дають поштовх для нових експериментів, а також ймовірність, що така пересадка підійде і людям. Вони вважають, що у нас є такий же механізм, як і у найпростіших, тому дослідження будуть продовжуватися.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.