Авторські статтіУкраїнське військо

На сьогодні бойовому досвіду України немає аналогів у світі, – оцінка НАТО

Як передає Голос українською, по завершенню тактичних навчань бригади оперативного командування «Захід», які пройшли за програмою багатонаціональної тренувальної місії (JMTG-U) з участю інструкторів країн НАТО, командир польського військового контингенту, майор Радослав Кравець, який виступав в якості спостерігача за навчаннями НАТО висловив своє переконання в тому, що: «українці володіють унікальним бойовим досвідом, аналогів якому у світі немає». Майор додав, що до його обов’язків входило спостерігати за тим, наскільки грамотно і коректно українські військові організовують свої навчальні місця, чесно і у відповідності з поставленими завданнями проводять навчання, наскільки уважно ставляться до питань безпеки. Підвівши підсумок, Радослав Кравець зазначив, що він ставить Україні високу оцінку.

Коментуючи новину український політичний аналітик Павло Нусс зазначив, що загальний підсумок, до якого прийшли спостерігачі: навчання JMTG-U показали, що Збройні Сили України на даний момент є однією з найбільш підготовлених і боєздатних сил оборони в Європі. Павло Нусс зазначає, що ця новина має величезне значення, адже кілька днів тому представники «русского мира» і їх «українські» побратими намагалися злобно висміювати вислів про те, що Україна може бути набагато надійнішим і ефективнішим членом НАТО, ніж та ж Угорщина. Аналітик зазначає, що він не фахівець у військовій сфері, але ось, ми маємо ще одну, далеко не першу і не останню високу оцінку представників НАТО, слова яких так чи інакше підтверджують висловлену точку зору.

Павло Нусс додає, що членство України в Альянсі – питання декількох років і наше суверенне право, а не «хотілки» деяких наших європейських сусідів. Свій другий президентський термін Порошенко присвятить саме тому, щоб максимум по завершенню його каденції Україна не тільки підписала ПДЧ, але і виконала його в повному обсязі, отримавши пропозицію про повноправне членство.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

3 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.