Блогер: не будьте байдужими, подивіться старі радянські фільми – це та ще «сміхопанорама»

Популярний український блогер Андрій Алексин у своєму блозі пише про те, що, коли трапляється вихідний він займається улюбленим заняттям – переглядом старих радянських фільмів, це, за його словами, сильно веселить і утихомирює. Неясно, як дорослі статевозрілі люди могли коли-то дивитися ці агіткартинки і серйозно їх обговорювати і переживати.

Андрій Алексин зазначає, що найбільше він любить картини про трудових людей. Вони всі приблизно однакові. Головний герой – хлопець з відкритим чолом і повнозубою посмішкою. Він бореться зі зашкарублим керівництвом гігантського металургійного комбінату за впровадження якої-небудь передовий втулки, яка допоможе ще більше поліпшити і так щасливе життя радянських людей. Спочатку завжди звучить нудотна радянська кіномузика: тривожні високоточні скрипки, труба громадянського звучання, зальний рояль. Потім показують, як робітники і робітниці в замаслених ватянках радо йдуть працювати. Серед позитивних героїв також Парторг – він бере від усіх потроху.

За словами блогера, Парторг з’являється в кадрі кожен раз, коли ситуація стає для втулки особливо загрозливою, і чарівним чином рятує її від загибелі. Іноді він цитує Володимира Ілліча або Горького, що приблизно одне і те ж, – завжди таким же поважним голосом, яким зараз рекламують по телевізору горілку на срібних молочних нирках. З еротичних сцен доступні лише короткі кадри одягання робітниць в гуртожитку – кофтинки на комбінацію – або миття чоловічої бригади в душі до пояса. В кінці музика стає особливо нудною, труба набуває особливо громадянського звучання, втулка перемогла.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh