Конфлікт Melovin та Джамали вийшов за рамки України

Цьогорічний Національний відбір на конкурс “Євробачення 2018” нагадував гучне весілля в далекому українському селі: з’ясування стосунків були не тільки між самими конкурсантами, але дійшли й до суддівських крісел.

Наступного місяця в Лісабоні нашу країну представлятиме співак з досить складним минулим і не менш провокаційним шляхом до великої сцени.

Минуло чимало часу з “Х-фактора” і Костю Бочарова, відомого зараз під псевдонімом Melovin, практично не впізнати. Головне, що лишилося: неспроможність спокійно сприймати необгрунтовану критику.

Найбільший резонанс викликала ситуація із Джамалою. Вже по закінченню відбору Сергій Притула попереджав фанатів співака: треба бути обережним, інакше “у свої 13 можна стати рецидивістом”.

Переможницю “Євробачення” налякали звернення прихильників Бочарова: серед них траплялися й погрози, обіцянки зустріти просто біля дому. Джамала висловила свої побоювання на всю країну, попросивши учасника заспокоїти своїх фанатів.

“Я не один раз говорив, що людей які займаються подібними речами, я не називаю “меловінаторами” – людьми, яким належить моя душа”, – відповів Костя, вибачившись за інцидент.

Чи був насправді привід для занепокоєння? Відома травесті-діва Монро запевняє: Джамала достатньо досвідчена жінка, аби розрізнити погрози від простої дитячої забавки, котра нічим страшним не закінчиться.

Жартує навіть, що якби звертала увагу на всі негативні коментарі, то  “не мала б часу нафарбувати нігті”.

В цьому справді щось раціональне є. Підтримав таку позицію і Андрій Данилко – його прихильність до “хлопчика із лінзою” була помітна ще минулого року, коли з піснею “Wonder” він за рішенням суддів програв, але от за голосуванням глядачів виявився лідером.

Сердючка гучно назвала версію Джамали безпідставною і порадила заспокоїтися. Самі “меловінатори” виявилися цілком спокійними людьми, тому артистці навряд чи треба боятися самій повертатися додому. На пошту менеджера Бочарова приходять десятки звернень: прихильники обурюються тим, що їх записали в підліткову категорію. І не дивно, адже на концертах Melovin можна зустріти чимало тих, кому “далеко за…”.

Конфлікт не пройшов повз увагу іноземних ЗМІ, але завдяки цьому у Кості з’явилося чимало прихильників за кордоном, наприклад у тій же Греції. Тому не виключено, що це може позитивно вплинути на глядацьке голосування у майбутньому.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

7 + twenty =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh