Більшість політиків вважають що Донбас має повернутися в Україну, але не всі українці такої думки

Колись, після війни, ми будемо вирішувати, що робити з Донбасом, потрібен він нам чи ні. Більшість українських та іноземних політиків вважають, що окуповані території повинні повернутися в Україну. У той час не можна сказати, що всі українці підтримують цю ідею. Це означає, що у нас будуть більше виборців не лояльних до України і що треба буде відновлювати Донбас за рахунок платників податків і міжнародної допомоги. Про це у своєму блозі пише український фінансист Тимофій Мілованов.

За його словами, якщо Донбас буде відновлюватися потрібно вирішити, як це робити. Або ми розвиваємо середній і малий бізнес або навпаки інвестуємо у великий? Це залежить від того чи залишилися на Донбасі і готові повернутися ті, що виїхали, а також від культури відносин там – або люди тяжіють до сильного керівництва або навпаки захочуть після війни сповідувати індивідуалізм. Де саме ми відновлюємо економіку, бізнес та інфраструктуру? На територіях колишніх окупованих або в містах і селах, які залишалися весь час українськими? Якщо більше грошей та підтримки піде на території колишніх окупованих, підтримка України в інших місцях може зменшитись.

Мілованов зазначає, що будуть виникати питання, чому українці повинні відновлювати місця, де був сепаратизм, а не місця, де люди захистили Україну? Якщо ж окуповані території не відновлювати, там буде поганий  образ про Україну і в підсумку створена можливість для повторення російського сценарію в майбутньому. У що краще інвестувати? В промисловість, освіту, або підприємництво? Як це робити, щоб місцева і центральна влада не розікрали гроші? Експерт зазначає, що на всі ці питання потрібно відповісти сьогодні, перш ніж почнеться відновлення Донбасу. Тому міжнародні донори і уряду вже сьогодні думали про те, як реінтегрувати і відновлювати Донбас. І, якщо ми не вирішимо, як це робити, вони зроблять це за нас.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

19 − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh