Авторські статті

Блогер: Китай знову продовжує «ламати» Гонконг, Трамп обіцяє не сидіти, склавши руки

Загострюються відносини між Китаєм і США. У Китаї знайшли час для того, щоб прийняти новий закон про Гонконгу, який вводить китайське законодавство про сепаратизм на території міста, в якому Китай зобов’язався не міняти систему до 2049 року. Почалися знову масові демонстрації жителів вільного міста, які розганяються поліцією. США і Великобританія, які виступали гарантами свободи Гонконгу після возз’єднання висловили своє обурення. Трамп уже висловився про те, що він не збирається просто спостерігати за тим, як КНР руйнує свободу Гонконгу. Як інформує наш сайт, про це на своїй сторінці в Facebook пише ізраїльський блогер Соломон Манн.

Він зазначає, у МЗС КНР серйозно побоюються повторення холодної війни, яка тепер буде спрямована проти Китаю, а не проти СРСР. Як поставлятися до цього в ЦК КПК поки невідомо. Очевидно, що холодна війна відкине Китай на 20-30 років тому і суттєво погіршить добробут громадян, які вже звикли жити сито і відносно вільно. Загнати народ назад в «концтабір» і обрядити в однаковий одяг вже не вдасться при всьому бажанні: це нікому і ніколи не вдавалося.

За словами Манна, з іншого боку, Гонконг не збирається відділятися від Китаю, до якого він приєднався в результаті референдуму і який вважається гонконгськими націоналістами «матір’ю батьківщиною». Для чого потрібна ця демонстрація сили і зневаги до звичного строю в Гонконзі – абсолютно незрозуміло. Реваншисти в Китаї роблять дуже велику дурість надзвичайно підриваючи склалися нормальні відносини зі світом. І, звичайно ж, від цього виграє лише Трамп, який буде говорити: «ось бачите, я говорив вам, що вони тільки прикидаються партнерами, а насправді – вороги!». Насправді, спроба «зламати» Гонконг – вкрай дурний і вкрай несвоєчасне крок з боку Китаю і на що вони розраховують, починаючи це жорстке протистояння абсолютно незрозуміло. Читайте також – Портнов закликав владу обчислити поіменно учасників акції «Стоп-реванш».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.