Авторські статті

«Цей шанс Україні не можна упустити»: політолог розповів, як врятувати дрібний бізнес, який «задихається» після карантину

Як інформує наш сайт, відомий український політолог і блогер Микола Спірідонов на своїй сторінці в соцмережі Facebook пише, чітко видно, що від нинішньої економічної кризи, посиленої карантином – найбільше потерпіли представники малого і середнього бізнесу. І вихід з карантину буде аж ніяк не пробачимо. Багато підприємств вже закрилися і відновити свою роботу не зможуть.

За словами політолога, одна з основних проблем середнього бізнесу полягає в тому, що у підприємств немає достатньої фінансової подушки безпеки, що дозволяє пережити кілька місяців простою. Та й попит на товари і послуги серйозно просів, в зв’язку з загальним збіднінням населення, а вісь великі підприємства відчувають себе, в основному, не так погано у зв’язку з початково великим запасом міцності. Щоб врятувати середній і малий український бізнес потрібен здоровий державний протекціонізм і створення таких умов, при яких великому бізнесу буде вигідно співпрацювати з «малятками». Створити певний симбіоз і нерозривність виробничих ланцюжків. Необхідно прокласти місток між вітчизняними компаніями різних «вагових категорій».

Наприклад, вважає політолог, Миронівський хлібопродукт замовляє невеликим підприємствам пошиття захисних масок для своїх співробітників. Інші великі українські компанії теж цілком можуть забезпечити своїх більш дрібних колег стабільними замовленнями. Саме великий вітчизняний бізнес може стати тим фактором, який витягне країну з економічної кризи. Також, як раніше першим надав фінансову підтримку лікарням у зв’язку з епідемією Covid-19. Криза – це не тільки проблеми, але і шанс на перезавантаження економіки і вироблення прозорих та рівних правил гри для всіх підприємців. Цей шанс Україні не можна упустити.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.