Авторські статтіЗдоров'я

Вчені з’ясували, наскільки ефективний протеїн для спортсменів

Вчені з Австралії досліджували шкоду і користь протеїнових добавок. Результати аналізу показали, наскільки спортсменам потрібен гейнер.

Сьогодні виробники протеїну багатіють завдяки старанням маркетологів, а покупці витрачають великі суми грошей в надії знайти ідеальне тіло.

Як показало опитування в 2011 році, 99% жителів Австралії перевищують норму споживання білка в 2 рази.

Щодня для звичайної людини необхідно від 0.68 до 0.75 грам білка на вагу тіла, в залежності від статі. Для спортсмена ця кількість збільшується в 2-3 рази в залежності від його виду діяльності.

Якщо людина почала займатися спортом, то йому для відновлення потрібно вживати близько 20-30 грам білка протягом 1-4 годин після тренування. Ця кількість білка може забезпечити не тільки протеїнова добавка, але і інші білкові продукти. Наприклад, 120 грам яловичини або курки, три курячих яйця або ж сім шматочків хліба.

Вчені вважають, що протеїн є лише додатковим джерелом білка, тому його не варто вживати щодня і замінювати їм звичайні білкові продукти, які містять інші корисні речовини, такі як цинк, залізо, жирні кислоти та ін

Також постійне зловживання білком може призвести до захворювання нирок, стверджують вчені з Австралії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України