Вчені з’ясували, наскільки ефективний протеїн для спортсменів

Вчені з Австралії досліджували шкоду і користь протеїнових добавок. Результати аналізу показали, наскільки спортсменам потрібен гейнер.

Сьогодні виробники протеїну багатіють завдяки старанням маркетологів, а покупці витрачають великі суми грошей в надії знайти ідеальне тіло.

Як показало опитування в 2011 році, 99% жителів Австралії перевищують норму споживання білка в 2 рази.

Щодня для звичайної людини необхідно від 0.68 до 0.75 грам білка на вагу тіла, в залежності від статі. Для спортсмена ця кількість збільшується в 2-3 рази в залежності від його виду діяльності.

Якщо людина почала займатися спортом, то йому для відновлення потрібно вживати близько 20-30 грам білка протягом 1-4 годин після тренування. Ця кількість білка може забезпечити не тільки протеїнова добавка, але і інші білкові продукти. Наприклад, 120 грам яловичини або курки, три курячих яйця або ж сім шматочків хліба.

Вчені вважають, що протеїн є лише додатковим джерелом білка, тому його не варто вживати щодня і замінювати їм звичайні білкові продукти, які містять інші корисні речовини, такі як цинк, залізо, жирні кислоти та ін

Також постійне зловживання білком може призвести до захворювання нирок, стверджують вчені з Австралії.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eighteen + fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh