Авторські статті

Або влада змусить відповідати за порушення закону «євробляхерами», або вони стануть владою – Дмитро Вовнянко

Популярний український блогер, історик Дмитро Вовнянко у своєму блозі пише про те, що у нього є серйозна претензія до нинішньої влади. Вона не повинна йти ні на які вчинки «новим шаріковим», яких прийнято називати «евробляхерами». Скільки б поступків влада не зробила – «шаріковим» буде мало. Тому, або влада вгамує завищені апетити бунтівних – або «шарікови» стануть владою. І тоді вони зроблять так, що не тільки зменшаться податки на розмитнення, але і вийти на протест проти них ніхто не зможе. Небезпечно стане. Доведено прикладом приходу до влади «шарікових» попередніх. Якщо влада покаже, що порушувати закони – можна, і порушник замість покарання доб’ється легалізації через масові акції, закони втратять свою силу до кінця.

За словами Вовнянко, якщо керуватися логікою: «той, хто виконує закони – ідіот», то який тоді сенс виконувати закони? Залишиться лише один закон – закон «шарікових». «Шарікови» розуміють лише одну мову – мову сили. Влада повинна зробити вибір, або – або.

Блогер зазначає, що всім адекватним людям в Україні, які повірили у праве діло «бляхерів» праве діло сірих і знедолених, важливо зрозуміти, що, якщо вони стоять поруч із «шаріковими» – є ризик стати таким же. Треба думати, чого вони вимагають і для кого.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

6 + seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.