Або влада змусить відповідати за порушення закону «євробляхерами», або вони стануть владою – Дмитро Вовнянко

Популярний український блогер, історик Дмитро Вовнянко у своєму блозі пише про те, що у нього є серйозна претензія до нинішньої влади. Вона не повинна йти ні на які вчинки «новим шаріковим», яких прийнято називати «евробляхерами». Скільки б поступків влада не зробила – «шаріковим» буде мало. Тому, або влада вгамує завищені апетити бунтівних – або «шарікови» стануть владою. І тоді вони зроблять так, що не тільки зменшаться податки на розмитнення, але і вийти на протест проти них ніхто не зможе. Небезпечно стане. Доведено прикладом приходу до влади «шарікових» попередніх. Якщо влада покаже, що порушувати закони – можна, і порушник замість покарання доб’ється легалізації через масові акції, закони втратять свою силу до кінця.

За словами Вовнянко, якщо керуватися логікою: «той, хто виконує закони – ідіот», то який тоді сенс виконувати закони? Залишиться лише один закон – закон «шарікових». «Шарікови» розуміють лише одну мову – мову сили. Влада повинна зробити вибір, або – або.

Блогер зазначає, що всім адекватним людям в Україні, які повірили у праве діло «бляхерів» праве діло сірих і знедолених, важливо зрозуміти, що, якщо вони стоять поруч із «шаріковими» – є ризик стати таким же. Треба думати, чого вони вимагають і для кого.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh