Авторські статті

При президенті Тимошенко держава відмовиться в суді від своїх претензій по «Привату» на адресу Коломойського, – блогер

Олігарх Ігор Коломойський ніяк не може зрозуміти, що він вкрав у «Приваті» такі суми, які влада не може йому пробачити навіть, якщо дуже сильно захоче – через американців. Розглядається сьогодні в Лондоні позов проти нього закінчиться, ймовірно, не тільки тотальної конфіскацією зарубіжних активів, але і кримінальним переслідуванням. Саме тому єдиним порятунком для Коломойського є зміна влади в Україні. Про це у своєму блозі пише український блогер Карл Волох.

Він зазначає, що умовою його підтримки Тимошенко є зміна позиції держави, тобто, нинішнього власника «Приватбанку» в суді. Поки що складно сказати, як це буде зроблено, але як може сказати будь-який фахівець, якщо обидві сторони зацікавлені в певному результаті справи, то незалежний суд прийме потрібне їм рішення, яким би потужним не був контроль.

За словами блогера, звичайно, враховуючи те, що виборча кампанія вже фактично розпочалася, хтось може сказати, що цілком може бути, що Коломойський крав, щоб протистояти Путіну. Справді, цілком можливо. Тільки хто сказавши, що таке протистояння виглядає виправдано? І тим більше, що це виправдовує, наприклад, Луценка, який доведе-таки цю справу до суду – всупереч дикому протидії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

two × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.