Авторські статті

Адмірал розповів, як можна створити проблеми для Росії у морі

Україна зобов’язана купити підводні човни, і тільки так вона зможе протистояти Росії в Азовському і Чорному морях. Така заява пролунала від адмірала і командувача Військово-морськими силами Збройних сил України Ігоря Воронченко в ефірі 5 каналу.

«Підводні човни були в програмі. До нас надходили пропозиції щодо закупівлі двох малих підводних човнів. Це дуже вдалий варіант застосування і відтягування безпосередньо сил на море, а також перекидання диверсантів. Ще є таке поняття fleet in being, тобто маємо дещо і можемо поставити для противника і відтягнути на себе дуже велику кількість сил», – підкреслив адмірал. За його словами, немає ніякого сенсу змагатися в море, у кого більше підводних човнів, фрегатів і корветів, – у Росії або України. Однак, маючи підводні човни, Україна змогла б провести стратегічну операцію.

«Безумовно, змагатися, у кого більше корветів, фрегатів, підводних човнів з Чорноморським флотом – це нісенітниця і, як кажуть, утопія. Але, маючи два таких підводних човни, специфічні завдання були б доречні і вписувалися б у проведення спільної операції – і на море, і взагалі стратегічних операцій», – додав адмірал.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

two + five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.