Адмірал розповів, як можна створити проблеми для Росії у морі

Україна зобов’язана купити підводні човни, і тільки так вона зможе протистояти Росії в Азовському і Чорному морях. Така заява пролунала від адмірала і командувача Військово-морськими силами Збройних сил України Ігоря Воронченко в ефірі 5 каналу.

«Підводні човни були в програмі. До нас надходили пропозиції щодо закупівлі двох малих підводних човнів. Це дуже вдалий варіант застосування і відтягування безпосередньо сил на море, а також перекидання диверсантів. Ще є таке поняття fleet in being, тобто маємо дещо і можемо поставити для противника і відтягнути на себе дуже велику кількість сил», – підкреслив адмірал. За його словами, немає ніякого сенсу змагатися в море, у кого більше підводних човнів, фрегатів і корветів, – у Росії або України. Однак, маючи підводні човни, Україна змогла б провести стратегічну операцію.

«Безумовно, змагатися, у кого більше корветів, фрегатів, підводних човнів з Чорноморським флотом – це нісенітниця і, як кажуть, утопія. Але, маючи два таких підводних човни, специфічні завдання були б доречні і вписувалися б у проведення спільної операції – і на море, і взагалі стратегічних операцій», – додав адмірал.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

9 + 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh