Духовне

Блаженніший Святослав нагородив священників патріаршими грамотами за соціальне служіння

16 листопада 2021 року, з нагоди Всесвітнього дня бідних, Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, нагородив патріаршими грамотами п’ятьох священників Київської архиєпархії за активність і жертовність у здійсненні соціального служіння потребуючим.

Блаженніший Святослав нагородив священників патріаршими грамотами за соціальне служіння

Відзнаки душпастирям були вручені у присутності синкела у справах соціального служіння Київської архиєпархії протоієрея Романа Сиротича. Серед нагороджених – душпастирі, які вже багато років служать для добра убогих людей, зокрема: о. Іван Цихуляк, адміністратор парафії священномученика Йосафата УГКЦ у місті Бердичів, о. Ігор Гріщенко, адміністратор парафії Різдва Христового УГКЦ у місті Біла Церква, о. Антон Борис, адміністратор парафії Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ у місті Козятин, о. Роман Пушка, адміністратор парафії Святих рівноапостольних Володимира та Ольги УГКЦ у місті Ніжин, та о. Роман Шкрібенець, адміністратор парафії Верховних апостолів Петра та Павла УГКЦ у смт Вакуленчук.

У тексті патріарших грамот йдеться про таке: «Своїм служінням ви стали інструментом Божого милосердя, розділяючи місію Церкви та звіщаючи добру новину всім, зокрема тим, хто страждає і перебуває в потребі. Благими ділами стосовно ближніх ви об’являєте обличчя милостивого Бога в цьому світі, так часто позначеному терпінням, самотністю, страхом і безнадією».

Також зазначається: «Оцінюючи вашу ревність для Божої слави та добра нашої Церкви, вашу активність та жертовність у здійсненні соціального служіння, складаємо вам сердечну подяку та висловлюю визнання і похвалу. Нехай милостивий Господь щедро винагородить вас за всі добрі діла, даючи вам силу та бажання надалі трудитися на славу Божу та для блага нашої Церкви і народу».

Блаженніший Святослав нагородив священників патріаршими грамотами за соціальне служіння

У такий спосіб, через нагородження вищевказаних душпастирів, Глава УГКЦ висловив вдячність та похвалу усім священникам нашої Церкви, які активно звершують у своїх парафіях соціальне служіння: «Сьогодні в усіх наших парафіях щоденно відбуваються різноманітні акції, які вказують людям на важливу місію Церкви – відкривати милосердне обличчя Христа. Тому дякую кожному священнику передусім за відчинені двері наших храмів для убогих людей. Дякую за ваше служіння, посвячення та виявлене милосердя до убогих. Ваше священство є важливим для кожної людини та для всього суспільства», – наголосив Патріарх.

Відтак о. Роман Сиротич зауважив, що відзначені священники у своїх парафіях віддавна служать особливо людям, які перебувають у складних життєвих обставинах. Ці душпастирі годують бідних, несуть продуктову допомогу до осель потребуючих і дбають про здоров’я тих людей, які не можуть собі цього дозволити. У співпраці з благодійним фондом «Карітас-Київ» кожного дня вони подають руку допомоги тим людям, які її так потребують», – розповів синкел.

Відтак священники мали нагоду представити Главі УГКЦ свої парафії та поділитися впровадженим досвідом соціального служіння у їхніх громадах.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України