Українці в Чехії

Житель Чехії зламав обидві ноги, намагаючись підірвати крота

Переломами обох ніг закінчилася для 45-річного чеха підрив крота, що оселився на його ділянці

Чоловік не вигадав нічого кращого, як закласти у нору потужну петарду. Про незвичайний інцидент повідомила пресс-служба регіональної поліції. повідомлення про чоловіка, який зламав ноги під час запуску піротехніки.

Патрульні, що прибули за вказаною адресою, виявили в саду уламки бетонної плитки та метровий кратер, що залишився ніби після вибуху міні. Пізніше з’ясувалося, що господар будинку використовував нелегально куплену піротехніку типу DUM BUM категорії F4, яку дозволяється застосовувати виключно сертифікованим інженерам з феєрверків. При професійному запуску цього виробу рекомендується дотримуватись безпечного відстані не менше 25 метрів», – розповів представник поліції Йіржі Матзнер. Чоловіка з тяжкими травмами нижніх кінцівок доправили до лікарні. Тіло крота не було виявлено, його частка залишається невідомою.

«Надіяюся, все закінчиться добре. Наближаються новорічні свята. Будь ласка, будьте розважливими – купуйте піротехніку тільки у спеціалізованих магазинах і суворо дотримуйтесь техніки безпеки», – звернувся до мешканців Матзнер.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України