У Ватикані відбулася молитва за мир в Україні

Сьогодні вранці, в базиліці Святого Петра у Ватикані знялась благальна молитва до Господа Бога за мир в Україні та добру долю її народу. Довкола престолу святого Василія Великого, що над гробом святого священомущеника Йосафата, неподалік центрального престолу папської базиліки, 12 священиків Української Греко-Католицької Церкви та Мукачівської Греко-Католицької Єпархії, разом із семінаристами Папської Української Колегії Святого Йосафата та невеликою кількістю мирян, молились Святу Божественну Літургію в українському обряді.

Її очолив прот. Віталій Токар, доктор канонічного права та допоміжний судовий вікарій Івано-Франківської Архиєпархії, у співслужінні з отцями-каноністами, які трудяться при різних трибуналах наших архиєпархій, єпархій та екзархатів. Служба Божа відбулась у рамках 6-го щорічного курсу з подружнього процесуального права, який з 19 по 23 вересня 2016 року проходить в Папському Університеті Святого Хреста у Римі.

Головною темою цьогорічних лекцій для спеціалістів у канонічних дисциплінах стали два Motu Proprio Папи Франциска, “Mitis Iudex” та “Mitiset Misericors”, якими Вселенський Архиєрей у серпні 2015 року зреформував процес визнання недійсності подружжя. Протягом тижня понад 270 каноністів з різних куточків світу мають змогу поглибити своє знання в ділянці подружнього права, послухати доповіді провідних знавців цієї дисципліни, поділитись особистим досвідом та знайти відповіді на важливі питання осучасненого процесу визнання недійсності подружжя.

Від УГКЦ, з благословення її Отця і Глави, Блаженнішого Святослава, в цьому курсі беруть участь голови та працівники трибуналів Київської, Івано-Франківської, Тернопільсько-Зборівської архиєпархій, Самбірсько-Дрогобицької, Бучацької, Коломийсько-Чернівецької єпархій та Одеського екзархату.

Джерело:  Радіо Ватикану

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

8 − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh