Авторські статті

Біля Луганської ОДА лунали “кулеметні черги” та лилася “кров”

16 січня 2014 року в Луганську активісти Штабу національного спротиву провели протест проти блюзнірської позиції заступника голови ОДА Едуарда Лозовського, який у соцмережі “Фейсбук” висловився за кривавий розгін протестуючих людей. Учасники протесту вимагають надати правову оцінку висловам Е. Лозовського.

Очільник Луганської “Свободи” Артем Заіка наголосив: “Те, що собі дозволив заступник “губернатора” Лозовський є провокацією проти Майдану. Сьогодні він вже виправдовується, що нібито виступав у соцмережі як приватна особа, що в нього є частина життя де він чиновник, а инша – приватна. Тут по-типу: по парним дням я чиновник, по непарним – просто активний громадянин. А такого не буває. Коли на обличчі вилізає прищ – то це проблеми не шкіри, а організму, який потребує лікування. Ця заява Лозовського – не прищ, а фурункул, яким наскрізь пронизана гнила Партія регіонів”.

Під стінами Луганської ОДА свободівці та активісти наочно показали про що мріє заступник голови ОДА Едуард Лозовський: під звук “кулеметних черг” були розкидані гільзи, обмальовані “тіла” людей, а площа була залита “кров’ю”. Учасники протесту на адресу “регіоналів” скандували: “Фашисти!”.

“Лозовський, напевно, мріє бачити вулиці засипані гільзами і залиті кров’ю. Зараз треба нагадати, що більше 15 років тому під Луганською облдержадміністрацією на знак протесту спалив себе гірник. Ті часи, коли люди закінчували своє життя геройським самоспаленням – минули. Зараз є велика підозра, що тепер самоспаленням ніхто вже не займатиметься.

Заяви Е. Лозовського є провокацією від Партії регіонів, закликом до міліції “мочити “гопників”. Та цього не станеться – з тої простої причини, що ми знаємо, де ти живеш, ми знаємо, де ти ходиш на роботу – і якщо хоча б крапля крови проллється, то відплата народу не змусить на себе довго чекати”, – заявив Артем Заіка.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України