Авторські статті

Ні репресії, ні переслідування нас не зупинять, бо за нами правда і справедливість

Політичні репресії, переслідування, прослуховування мобільних телефонів активних учасників акцій протесту з боку репресивних органів влади на Вінниччині не зупинять українців у їхньому законному праві усунути кримінально-олігархічний режим Януковича, що будує в Україні поліційну державу. Експропріація мого майна за підробленими документами, яка полягає в тому, що відбирають мій ресторанний бізнес та всі транспортні засоби, є безпрецедентними засобами тиску на політичних опозиційних діячів Вінниччини.

Про це голова Вінницької обласної організації ВО “Свобода” Олексій Фурман повідомив 16 січня 2014 року під час екстреної прес-конференції для вінницьких журналістів у приміщенні осередку Вінницької “Свободи”.

Нагадаємо, що в очільника Вінницької обласної організації ВО “Свобода”, одного з координаторів місцевого осередку ВО “Майдан” Олексія Фурмана режим арештував все майно. За підробленими документами у свободівця відбирають ресторанний бізнес та всі транспортні засоби. Режим вдався до того, що арештували навіть пенсію його матері.

15 січня відбувся брифінг Олексія Фурмана та народного депутата України, уповноваженого ВО “Свобода” у Вінницькій області Андрія Мохника у Верховній Раді України та спільний брифінг з народним депутатом України Олексієм Кайдою в прес-центрі центрального Штабу національного спротиву, де було продемонстровано сфальшовані документи Державного архітектурно-будівельного контролю (ДАСК), де під одним і тим же номером, датою та підписом видано два абсолютного протилежних за змістом рішення.

Боротьба триває.

Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на Євромайдані, допоможіть тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України