Авторські статті

Олег Тягнибок та Арсеній Яценюк вимагають не підписувати “ухвалені” сьогодні у парламенті закони

Голови парламентських фракції ВО “Свобода” Олег Тягнибок та ВО “Батьківщина” Арсеній Яценюк підготували 10 проєктів постанов з вимогою в порядку 48 статті Регламенту не підписувати та скасувати усі рішення, ухвалені 16 січня 2014 року у Верховній Раді України, як такі, що затверджені з грубим порушенням Конституції та Регламенту Верховної Ради України.

Лідери опозиції наголошують, що ухвалення цих рішень відбулося з грубим порушенням Регламенту ВРУ, зокрема статей 102, 116 та 117, а тому їх не можна вважати ухваленими відповідно до Закону. Тому усі затверджені закони підлягають скасуванню у передбачений Регламентом спосіб.

Зважаючи на порушення регламентних норм, керуючись частиною 3 статті 48 Регламенту ВРУ, народні депутати України звернулися до головуючого на пленарному засіданні, із заявою про недотримання вимог Регламенту при розгляді і голосуванні законопроєктів 16 січня 2014 року: у порушення частини 4 зазначеної статті головуючий не вжив невідкладних заходів для усунення порушень Регламенту. Тому лідери опозиції вимагають скасувати усі рішення, “ухвалені” Верховною Радою України 16 січня 2014 року.

Відповідно до закону, Голова Верховної Ради України не має права підписувати ухвалені рішення, допоки парламент не розгляне відповідні постанови.

Довідка: 16 січня 2014 року у Верховній Раді України парламентська більшість в абсолютно незаконний спосіб проштовхнула б’юджет-2014 та низку инших законів. Лідер ВО “Свобода” охарактеризував ці події як державний переворот.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України