Духовне

Біля Чернівців при парафії УГКЦ постав новий парафіяльний будинок

У неділю, 6 лютого, владика Йосафат Мощич благословив новозбудований парафіяльний будинок у с. Михальча при парафії Архистратига Михаїла.

Після здійснення Чину благословення єпископ подякував отцю Віталієві Лаврисю, адміністратору парафії, за сумлінну працю в будівництві парафіяльного будинку.

«Це типовий проєкт парафіяльного будинку в рамках стратегії розвитку парафіяльних інфраструктур у Чернівецькій єпархії, з двома катехитичними класами на першому поверсі та житловими приміщеннями для сім’ї священника на другому поверсі, – зазначає єпископ Йосафат, – які вже є при наших парафіях у Вашківцях, Новій Жадові, Глибоці, Берегометі, а тепер і тут, у Михальчі. Наші священники готові жити при парафіях поруч зі своїми людьми і завжди почуватися як дома».

Відтак отець Віталій подякував жертводавцям, парафіянам та усім, у різний спосіб причетним до цієї великої події для парафії.

Розпочалося будівництво в липні 2020 року, за значної підтримки жертводавців німецької єпархії Роттенбург-Штутгарт. Перший поверх з окремим входом призначений для катехизацій, молодіжних зустрічей, засідань пасторальної і фінансової рад парафії, репетицій хору, зустрічі молитовних груп, біблійного гуртка. В одному з класів на даний час облаштована каплиця, де гуртується парафіяльна спільнота, а згодом планується будівництво храму.

ugcc.cv.ua

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України