Духовне

У Херсоні провели зустріч монашества Одеського екзархату УГКЦ

10 лютого 2022 року, з благословення владики Михайла Бубнія, в Херсоні відбулася зустріч монашества Одеського екзархату, яку очолив синкел у справах монашества екзархату о. Йосиф Монтес, ВС.

У цій зустрічі взяли участь ченці Чину святого Василія Великого (м. Херсон), Згромадження Воплоченого Слова (м. Скадовськ) і Згромадження святого апостола Андрія (м. Чорноморськ) та сестри Згромадження служебниць Непорочної Діви Марії (м. Одеса) і Згромадження святого Йосифа Обручника Пречистої Діви Марії (м. Южноукраїнськ).

Зустріч розпочалася з Божественній Літургії, яку очолив ігумен Скадовського монастиря о. Михайло Леспух, ВС, у співслужінні з ієромонахами та за участю черниць. Проповідь виголосив ігумен Херсонського монастиря о. Віталій Лотоцький, ЧСВВ.

Після сніданку були представлені дві доповіді. Першу виголосив о. Григорій Джала, МЗСАА, на тему: «Перемінюйтесь обновленням вашого розуму». Другу – о. Йосиф Монтес на тему: «Любов і вдячність».

Після конференції відбулася спільна трапеза, під час якої богопосвячені особи мали гарну нагоду для спілкування, обміну думками. Цей день для всіх учасників став ще однією нагодою духовного збагачення, яке, відповідно, стане підтримкою та заохоченням для кожної спільноти і для кожного зокрема ще з більшою ревністю працювати для поширення Царства Божого.

Коли Церква встановила День монашества, то мала намір, щоб усі члени Церкви, і духовенство, і миряни, глибше задумалися над даром богопосвяченого життя і в цьому наміренні молилися, бо «жнива великі, а робітників мало», як і в часи Ісуса Христа.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України