Новини з Австрії

В Австрії з неба на землю впали двері літака

Небезпечний інцидент стався у суботу з невеликим літаком у районі Санкт-Файт/Глан. Пілот зі Штирії помітив під час польоту, що його двері відчинилися. Закрити їх вже було неможливо, у результаті вона зірвалася з кріплення та впала з висоти кілька сотень метрів на землю.

68-річний штирійець із району Мурау вилетів о 15:00 на літаку Glasair Aviation USA “Super II”, побудованому в 2011 році, з аеропорту Клагенфурт/Вертерзеє у напрямку Штирії. Незабаром після цього він не зміг закрити двері пілота, що раптово відкрилися під час польоту, він розвернувся, щоб повернутися в аеропорт Клагенфурта. Відразу після цього двері були повністю зірвані вітром з місця кріплення і впали на землю в незабудованому районі приблизно за три кілометри на північ від Сен-Донату (район Санкт-Файт/Глан).

Гарнітуру пілота також було зірвано потоком повітря і він не міг отримувати інформацію та допомогу від диспетчерського центру. Чоловік надіслав аварійний сигнал за допомогою транспондера і нарешті зміг самостійно приземлитися у Клагенфурті.

Поліція повідомила, що на поточному етапі розслідування в цій події ніхто не постраждав. Літак зараз знаходиться в аеропорту Клагенфурта і має бути оглянутий експертами, а звіт також буде відправлений до Austro Control. Неясно, чи мала місце поломка замку дверей одинадцятирічної машини чи недбалість. Пілота буде допитано поліцією у вівторок.

За матеріалами: https://kaernten.orf.at/
Фото: ORF

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України