Політика

Влада України повідомила партнерів про заборону для виїзду своїх громадян без окремого дозволу МЗС

Посольство Великої Британії в Україні заявило, що офіційний Київ повідомив партнерів про заборону для виїзду своїх громадян без окремого дозволу Міністерства закордонних справ.

Як повідомляє телеканал Прямий, про це йдеться на сторінці посольства у Facebook.

“Українська влада повідомила, що лише громадяни України з постійним місцем проживання у інших державах матимуть можливість залишити територію України”, – зазначає посольство.

За його даними, ті українці, що мають відповідні документи, повинні отримати дозвіл для виїзду від МЗС. Посольство бере на себе сприяння у отриманні такого дозволу, якщо отримає від громадян України дані про заплановану поїздку не пізніше ніж за 72 години до запланованого вильоту чартерного рейсу або перетину наземного кордону.

Це стосується прямих перельотів до Британії, перельотів до інших країн, що мають сполучення із Британією, а також виїздів через наземний кордон.

Посольство відкрило можливість таких звернень про виїзд з України лише тих, хто має британський Biometric Residence Permit і наголосило, що не зможе сприяти тим, має візи будь-якого класу, але не має BRP (наприклад, сезонним робітникам).

Раніше Голос українською вже повідомляв про те, що уряд України не хоче відпускати заробітчан за кордон. Навіть за умови, що ці держави спеціально для них послаблюватимуть карантинні обмеження та допомагатимуть із виїздом.

Також варто зазначити що Кабінет міністрів готовий до перемовин з європейськими країнами, які висловлять бажання офіційно запросити українських робітників на сезонні роботи. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час зустрічі з послом Європейського Союзу в Україні Матті Маасікасом і тимчасово повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін, йдеться у Telegram-каналі глави уряду.

Раніше ми повідомляли про те, що авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» вимушена скасувати рейс PS1118 Київ – Лондон через заборону Державної Авіаційної Служби України. Про це МАУ повідомила у фейсбук.

Також ми писали про те, що Кабінет Міністрів України тимчасово заборонив українцям виїжджати за кордон з метою роботи, зберігши можливість залишити країну через наземні пункти пропуску тільки для відвідування родичів, котрі проживають у країнах Європейського Союзу. Про це повідомив посол Естонії в Україні Каймо Кууск , – повідомляє Прямий з посиланням на  ERR.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України