Авторські статтіНовини з Австрії

Біль після тренування – як його пережити

Як і обіцяла вам минулого разу, ми з вами поговоримо про болі в м язах після тренування. Так, є така неприємна річ, коли все тіло дерев’яні, а розігнутися просто неможливо. Це стан всім знайоме.

Фото: pixabay.com

Якщо ви самі себе тренуєте або займаєтеся під керівництвом тренера, боятися цього болю не варто. Вона пройде і буде краще. Пам ” ятайте завжди йде вперед, дорогу подужає». Якщо ви завжди будете боятися добре попрацювати на тренуванні, то тоді варто задуматися, а навіщо воно взагалі вам треба? Може вам краще досягати результатів в наступному житті, якщо вона звичайно існує?)))))

Як визначити нормальну здорову спортивну біль після тренування від виснажливого болю?

Перше, якщо ви тренуєтеся регулярно, то ви повинні стежити за своїм харчуванням і повинні регулярно приймати магнезит. Він у нас в вільно продається у вигляді шипучки в будь-якому магазині. Не потрібно купувати дорогий. Достатньо звичайного дешевого. Але пити його потрібно регулярно. Це врятує вас від жахливих судом під час тренування і після, а також від самих страшних, які можуть статися у сні, коли ви відпочиваєте.

Далі, якщо тренер або ви самі собі даєте завдання виконати ту чи іншу вправу, у вас завжди має бути почуття самозадоволення після його завершення. Якщо ви працюєте на межі , то дуже скоро ви кинете ці тренування. Запамятовуємо золоте правило спорту: «Будь-яке фізичне навантаження повинно бути в радість». Краще ви зробите п’ять присідань від усієї душі і потім поступово будете збільшувати навантаження, ніж ви відразу зробите 50 або 100 присідань за раз, після чого ноги «відвалюватися», а все інше вас буде дратувати. Навіщо це потрібно і кому?

Пам ” ятайте — ніколи не використовуйте заняття спортом для того, щоб справити враження на кого-то, повірте, всім на вас наплювати і тим більше як ви виглядаєте. Люди взагалі здатні значною думати тільки про себе. Тому вашою мотивацією має бути ваше особисте здоров’я. Це ваш особистий капітал, який завжди принесе вам вигоду. І будь-яке вкладення в цей капітал завжди принесе високі дивіденди. Пам ” ятайте про це, якщо хочете радіти своїй зовнішності і якістю свого життя і в 18 , і в 80 років.

Наступного разу ми поговоримо про харчування.

Lena Anele тренер з пілатесу і розтяжки.
Контакт: 069911143339
Заняття проводяться у Відні на Mariahilferstrasse & Seestadt

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України