Біль після тренування – як його пережити

Як і обіцяла вам минулого разу, ми з вами поговоримо про болі в м язах після тренування. Так, є така неприємна річ, коли все тіло дерев’яні, а розігнутися просто неможливо. Це стан всім знайоме.

Фото: pixabay.com

Якщо ви самі себе тренуєте або займаєтеся під керівництвом тренера, боятися цього болю не варто. Вона пройде і буде краще. Пам ” ятайте завжди йде вперед, дорогу подужає». Якщо ви завжди будете боятися добре попрацювати на тренуванні, то тоді варто задуматися, а навіщо воно взагалі вам треба? Може вам краще досягати результатів в наступному житті, якщо вона звичайно існує?)))))

Як визначити нормальну здорову спортивну біль після тренування від виснажливого болю?

Перше, якщо ви тренуєтеся регулярно, то ви повинні стежити за своїм харчуванням і повинні регулярно приймати магнезит. Він у нас в вільно продається у вигляді шипучки в будь-якому магазині. Не потрібно купувати дорогий. Достатньо звичайного дешевого. Але пити його потрібно регулярно. Це врятує вас від жахливих судом під час тренування і після, а також від самих страшних, які можуть статися у сні, коли ви відпочиваєте.

Далі, якщо тренер або ви самі собі даєте завдання виконати ту чи іншу вправу, у вас завжди має бути почуття самозадоволення після його завершення. Якщо ви працюєте на межі , то дуже скоро ви кинете ці тренування. Запамятовуємо золоте правило спорту: «Будь-яке фізичне навантаження повинно бути в радість». Краще ви зробите п’ять присідань від усієї душі і потім поступово будете збільшувати навантаження, ніж ви відразу зробите 50 або 100 присідань за раз, після чого ноги «відвалюватися», а все інше вас буде дратувати. Навіщо це потрібно і кому?

Пам ” ятайте — ніколи не використовуйте заняття спортом для того, щоб справити враження на кого-то, повірте, всім на вас наплювати і тим більше як ви виглядаєте. Люди взагалі здатні значною думати тільки про себе. Тому вашою мотивацією має бути ваше особисте здоров’я. Це ваш особистий капітал, який завжди принесе вам вигоду. І будь-яке вкладення в цей капітал завжди принесе високі дивіденди. Пам ” ятайте про це, якщо хочете радіти своїй зовнішності і якістю свого життя і в 18 , і в 80 років.

Наступного разу ми поговоримо про харчування.

Lena Anele тренер з пілатесу і розтяжки.
Контакт: 069911143339
Заняття проводяться у Відні на Mariahilferstrasse & Seestadt

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh