Авторські статтіТехно

Інтернет-магазини переходять в офлайн-режим

Одна з найбільших платформ для інтернет шопінгу Amazon майже випередила американську мережу магазинів Walmart, таку заяву зробили аналітики.

Інтернет-магазини зараз користуються більшою популярністю, ніж звичайні бутіки. Така популярність стала цілком заслуженою, адже для здійснення покупки в звичайному магазині необхідно виходити з дому, носитися з готівкою або карткою, витрачати годину на примірку і черги. Інтернет-магазини пропонують покупцеві відразу оглянути весь товар і оформити покупку за допомогою коштів на банківській карті.

Тепер же інтернет-магазини переходять і в офлайн режим, створивши шоуруми. Завдяки шоурумам покупець зможе сам подивитись на товар, помацати його і оцінити якість. Покупки же в подібних магазинах можуть вчинятися різними способами, але швидше за все це буде робити через спеціальний цифровий стіл або додаток на смартфоні, яке буде зчитувати штрих-код на товарі і показувати вам його ціну та характеристики.

Користувачеві не завжди зручно робити покупки тільки в інтернеті, адже людина може помилитися з розміром одягу або взуття, а шоуруми дозволять максимально добре ознайомитися з товаром і купити його не використовуючи готівкових коштів. Так, звичайно доведеться виходити кудись з дому, проте ж і ціни в інтернет-магазинах та шоуруми найчастіше нижче, ніж у їхніх реальних аналогах, так і асортимент ширший.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України