Інтернет-магазини переходять в офлайн-режим

Одна з найбільших платформ для інтернет шопінгу Amazon майже випередила американську мережу магазинів Walmart, таку заяву зробили аналітики.

Інтернет-магазини зараз користуються більшою популярністю, ніж звичайні бутіки. Така популярність стала цілком заслуженою, адже для здійснення покупки в звичайному магазині необхідно виходити з дому, носитися з готівкою або карткою, витрачати годину на примірку і черги. Інтернет-магазини пропонують покупцеві відразу оглянути весь товар і оформити покупку за допомогою коштів на банківській карті.

Тепер же інтернет-магазини переходять і в офлайн режим, створивши шоуруми. Завдяки шоурумам покупець зможе сам подивитись на товар, помацати його і оцінити якість. Покупки же в подібних магазинах можуть вчинятися різними способами, але швидше за все це буде робити через спеціальний цифровий стіл або додаток на смартфоні, яке буде зчитувати штрих-код на товарі і показувати вам його ціну та характеристики.

Користувачеві не завжди зручно робити покупки тільки в інтернеті, адже людина може помилитися з розміром одягу або взуття, а шоуруми дозволять максимально добре ознайомитися з товаром і купити його не використовуючи готівкових коштів. Так, звичайно доведеться виходити кудись з дому, проте ж і ціни в інтернет-магазинах та шоуруми найчастіше нижче, ніж у їхніх реальних аналогах, так і асортимент ширший.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh