Авторські статтіТехно

Вчені порівняли швидкість стрибків синьої та білої акули. Відео

Результати дослідження вразили вчених, так як більш повільна акула була більш швидкою у швидкості вистрибування з води.

Друга за величиною риба на планеті, гігантська або синя акула, яка в води не розвиває велику швидкість, так як харчується планктоном, здатна вистрибувати з води набагато швидше, ніж швидка у воді біла акула. Вчені порівняли швидкість стрибків синьої та білої акули і отримали результат, який показавши, що гігантська особина вистрибує з води зі швидкістю 5,1 м/с, а біла лише з 4,8 м/с. Подібні результати дозволили зробити висновок, що така довжина стрибка необхідна для синьої акули, щоб шукати комунікації з іншими представниками свого виду, а також для втечі від хижаків, які загрожують їх життю .

Гігантські акули (Cetorhinus maximus) відносяться до загону ламновидих (Lamniformes), мешкають в помірних і субтропічних широтах і досягають 9,8 метрів в довжину.
Біла акула належить до виду хрящових риб монотипічного роду білих акул сімейства оселедцевих акул і є однією з найбільших хижих риб на Землі. Швидкість пересування у води, їй необхідна для успішного полювання за метою, яка стані її їжею.

Раніше повідомлялося, що в США був зафіксований перший випадок за 80 років нападу акули з летальним результатом. Молодий чоловік з Бразилії катався на дошці для серфінгу, як раптом на нього накинулася голодна акула. Він виліз з води, весь в крові і його швидкою допомогою доставили в лікарню, проте, він все одно помер від отриманих травм.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України