Вчені порівняли швидкість стрибків синьої та білої акули. Відео

Результати дослідження вразили вчених, так як більш повільна акула була більш швидкою у швидкості вистрибування з води.

Друга за величиною риба на планеті, гігантська або синя акула, яка в води не розвиває велику швидкість, так як харчується планктоном, здатна вистрибувати з води набагато швидше, ніж швидка у воді біла акула. Вчені порівняли швидкість стрибків синьої та білої акули і отримали результат, який показавши, що гігантська особина вистрибує з води зі швидкістю 5,1 м/с, а біла лише з 4,8 м/с. Подібні результати дозволили зробити висновок, що така довжина стрибка необхідна для синьої акули, щоб шукати комунікації з іншими представниками свого виду, а також для втечі від хижаків, які загрожують їх життю .

Гігантські акули (Cetorhinus maximus) відносяться до загону ламновидих (Lamniformes), мешкають в помірних і субтропічних широтах і досягають 9,8 метрів в довжину.
Біла акула належить до виду хрящових риб монотипічного роду білих акул сімейства оселедцевих акул і є однією з найбільших хижих риб на Землі. Швидкість пересування у води, їй необхідна для успішного полювання за метою, яка стані її їжею.

Раніше повідомлялося, що в США був зафіксований перший випадок за 80 років нападу акули з летальним результатом. Молодий чоловік з Бразилії катався на дошці для серфінгу, як раптом на нього накинулася голодна акула. Він виліз з води, весь в крові і його швидкою допомогою доставили в лікарню, проте, він все одно помер від отриманих травм.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh