Авторські статті

Бій Володимира Кличка з Ентоні Джошуа – як це було. Відео

Переможцем бою Кличко – Джошуа став британський боксер. Поєдинок видався досить видовищним і цікавим, обидва спортсмени продемонстрували хороший бокс. Як підтвердження цим словам, зустріч тривала всі 11 раундів практично в одному темпі, щоправда у підсумку поразки зазнав українець – повідомляє 24 канал .

Поєдинок за звання чемпіона світу за версією IBF і вакантний титул “суперчемпіона” світу за версією WBA в суперважкій вазі (понад 90,7 кг) між українцем Володимиром Кличком і британцем Ентоні Джошуа завершився достроковою перемогою останнього в 11 раунді.


Переможець бою Джошуа відсилає Кличка у нокдаун і практично ставить крапку у бою


Переможець Джошуа

Загалом зустріч видалася дуже цікавою. А розпочалося все з традиційної розвідки боєм. У 3-му раунді британський боксер взяв ініціативу в свої руки та провів кілька потужних серій, щоправда Володимир був готовим до цього та намагався не менш ефектно відповідати.

Найкрасивішим раундом став 5-й, коли спершу Кличко побував у нокдауні, проте швидко взяв себе в руки та вийшов у другій половині переможцем.

Наростив свою перевагу Володимир і на початку 6-го раунду, коли відправив Джошуа у нокдаун.

Але у підсумку не став нарощувати свою перевагу та дав піднятися британцю, що, можливо, згодом з ним і зіграло злий жарт.

7-й і 8-й раунди пройшли у спокійному руслі, однак мінімальна перевага все ж зберігалася за Кличком. Джошуа прокинувся лише у 9 раунді, намагаючись Володимиру нав’язати власну манеру бою: активні дії та неприємні удари.


Більшу частину бою Кличко виглядав цікавіше за переможця Джошуа

У 10-му раунді, мабуть, Кличко вже втомився, оскільки переможець виглядав набагато небезпечніше та чекав свого часу.

Час Джошуа настав уже в 11-му раунді. Спершу Кличко пропустив дуже жорсткий аперкот, а згодом британець кинувся добивати українця, і у підсумку маємо два нокдауни Кличка.

Зауважимо, що українець все ж піднявся та міг продовжувати бій, але рефері його зупинив.

Відтак, перемога Джошуа над Кличком технічним нокаутом в 11 раунді.

Відео поєдинку Кличко – Джошуа :

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України