Життя

Чоловік від жінки чекає захоплення

 

Мужчина ждет восхищения

Світ чоловіків значно відрізняється від світу жінок. У чоловіків є свої принципи і правила, як в житті, в цілому, так і в любові. Для того, щоб побудувати міцні стосунки з чоловіком, жінці важливо це розуміти.

Людям властиво помилятися. Однак, чоловіки практично ніколи не визнають свої помилки, особливо, якщо в ситуації, що склалася, права жінка. Чоловік знайде тисячу і більше винуватців і причин, але не визнає свою провину: у всьому винні колеги, сусіди, друзі, сама ситуація і обставини, але тільки не він.

Йому важливо залишатися гарним в очах жінки. Для чоловіка найстрашніше – не виправдати очікування жінки. В глибині душі він знає, що винен, проте покаже це тільки в крайньому випадку. При цьому, жінці не варто безупинно «тикати» йому на зроблені помилки і пригадувати їх, інакше в один момент чоловікові це набридне і він дійсно стані «поганим хлопцем». Жінці слід подивитися на ситуацію очима чоловіка, можливо, тоді їй буде легше зрозуміти його і відпускати менше образливих слів на його адресу.

Якщо відносини дорогі, то набагато краще прийняти його правду, тоді чоловік буде і надалі прагнути відповідати своєму образу героя.

При знайомстві чоловіки не думали про побудову серйозних стосунків. Його влаштовує легкість і невимушеність, або навіть варіант «вільних відносин». Будь-яка дівчина, активно яка посягає на його свободу і особистий простір, буде сприйнята негативно. Чоловіки більшою мірою дорожать своєю свободою, разом, набагато ретельніше обмірковує спільне майбутнє зі своєю обраницею. Входити в чоловіче простір треба поступово, обережно, крок за кроком. При першій ж заяві своїх прав на нього, чоловік часто «дає задню», незважаючи на свою щиру симпатію. В даному випадку, перемагають мудрі і обережні жінки, які застосовують жіночі хитрощі.

Чоловік чекає захоплення. Чоловічий світ заснований на суперництві, кожен звик хвалитися своїми досягненнями один перед одним. Коли чоловік чує слова похвали від своєї жінки, він вірить в свою особливість і готовий згортати гори. Тому треба частіше хвалити чоловіка і пишатися ним.

У чоловіків і жінок процес спілкування відіграє різні ролі. Для жінок спілкування є частиною приємного проведення часу, процес, що приносити задоволення. Чоловіки ж використовують спілкування для обміну інформацією. Все сказане чоловіки сприймають буквально і прямо, вони рідко розуміють натяки і підтексти. Простота і стислість – ось що цінують чоловіки в спілкуванні. При цьому, коли жінка не отримує відповіді на свої завуальовані прохання, чоловік просто не розуміє що від нього хотіли, і в чому причина образи, що, в свою чергу, викликає тільки роздратування. Тому, набагато краще прямо повідомляти про свої бажання.

Для чоловіків характерна зайва емоційність. Так вже заведено у світі чоловіків, що потрібно максимально приховувати свої переживання, емоції і «носити маску» спокою і впевненості. При наявності проблем, чоловіки не люблять їх обговорювати з кимось, тим більше зі своєю коханою, їм звичніше тримати всі думки всередині себе. Не варто намагатися розвести чоловіка на розповідь про проблеми. При необхідності він обов’язково поділиться своїми роздумами, в іншому ж випадку жіноча нав’язливість може спровокувати роздратування. Кращим рішенням буде просто перетерпіти момент «перетравлення» чоловіком проблем у своїй голові, наодинці із собою, і через годину він обов’язково відновиться і буде готовий йти на контакт.

Чоловічі компанії. Чоловікові вкрай необхідно підтримувати спілкування з друзями і знайомими, такими ж представниками чоловічої статі. Їх можуть об’єднувати різні фактори: від загальних інтересів до спільних ворогів. Важливо зрозуміти, що є моменти життя і деякі тими, які чоловік може вирішити і обговорити тільки з чоловіком. Важливо дозволяти йому мати свій простір, інтереси і своє коло спілкування. А ще краще, якщо жінка побудує приятельські стосунки з його друзями, і тоді їй буде не так хвилююче і страшно, коли він буде перебувати в компанії без неї.

Хворіє чоловік – то він центр Всесвіту. Ще з раннього дитинства чоловіка привчили, що якщо він хворіє, то весь Всесвіт крутиться навколо нього, всі повинні з особливою турботою і трепетом ставитися до нього. Тому не варто висміювати його «смертельним», а краще навіть трохи підігравати хворому чоловікові і проявляти максимум турботи. Це піде тільки в плюс жінці, адже чоловіки дуже цінують турботу і увагу.

Важливо розуміти, що чоловіки і жінки влаштовані зовсім по-різному не тільки з точки зору фізіології, але і з психологічної точки зору. При вивченні психології протилежної статі можна домогтися більшого розуміння і побудувати гармонійні стосунки.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України