Економіка

Без допомоги держави: українців закликали шукати роботу

Міністр реінтеграції окупованих територій України Ірина Верещук закликала переселенців активніше шукати роботу замість отримання допомоги від держави. З таким зверненням вона виступила в ефірі телемарафону.

За словами Ірини Верещук, українці, які виїхали в інші регіони, мають працевлаштовуватися за новим місцем проживання, а не чекати на можливість повернутися на стару роботу, перебиваючись фінансовими виплатами від уряду.

 Без помощи государства: украинцев призвали искать работу

Багато внутрішньо переміщених осіб вже знайшли собі роботу у вільних регіонах і добре облаштувались, деякі з них навіть готові залишитися після деокупації.

«Працевлаштування вимушених переселенців – це не лише дохід, а й особистий розвиток, що теж важливо. Роботодавців закликаю йти назустріч переселенцям та активніше давати їм роботу. Переселенців закликаю не чекати, активніше працевлаштовуватися та покращувати своє життя», – каже Ірина Верещук.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів України збільшив розмір компенсації вартості послуги з догляду дітей до трьох років “муніципальна няня”. Також змінилися умови надання послуги для забезпечення підтримки людей, які найбільше потребують допомоги.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України