Авторські статті

Березовець: Зеленський повинен терміново відкликати підписи Єрмака і Кучми від документів, підписаних у Мінську

У мережі другий день поспіль продовжують обговорювати «мінський договірняк» Єрмака і Козака, яким фактично Росія визнається нарівні з Францією і Німеччиною спостерігачем у «внутрішньому конфлікті» на сході України. Після вчорашнього брифінгу голови ВП Єрмака стало зрозуміло, що людина не збирається відступати назад і продовжує відверто брехати в очі українцям. У ситуацію повинен втрутитися особисто президент Зеленський. Таку думку у своєму блозі висловив політтехнолог Тарас Березовець.

Він зазначає, глава держави повинен сказати, що він не приймає те, що відбулося у Мінську і відкликає підпису Єрмака і Кучми під документами, які були підписані. Якщо ж президент Зеленський і далі буде робити вигляд, що він не причетний до того, що сталося і робити вигляд, що нічого не розуміє, то це рано чи пізно закінчиться катастрофою і для України, і для самого Зеленського.

За словами Березовця, Єрмака президент повинен невідкладно відправити у відставку і дати команду провести розслідування стосовно його діяльності. Політтехнолог ще раз підкреслює, що лише відставка Єрмака може стати порятунком для самого Зеленського та його команди.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України