Бенедикт XVI: Кардинал Мюллер обороняє традиції в дусі Папи Франциска

Священик, а тим більше єпископ і кардинал, ніколи не є просто на пенсії – написав Бенедикт XVI до кардинала Мюллера, колишнього префекта Конгрегації науки віри.

Папа-емерит нагадав, що ще Павло VI хотів, щоб високі посади у Ватикані довірялись на п’ятирічний термін. Водночас він висловив переконання, що кардинал Мюллер, навіть якщо йому не довірять жодної іншої конкретної функції, надалі буде публічно служити вірі як священик і як теолог.

Бенедикт XVIпише також про значення посади префекта Конгрегації науки віри, яку сам колись займав. На цій посаді мудрість не виходить лише з компетенції в даній матерії, але й з визнання границь теологічного знання. А кардинал Мюллер, як зазначає Папа-емерит, власне це намагався робити під час свого перебування в Римі. «Ви обороняли світлі традиції віри, намагаючись зрозуміти, в стилі Папи Франциска, як можна ними жити сьогодні», – написав Бенедикт XVI.

Як інформує wiara.pl, лист Папи-емерита розпочинає пам’ятну книгу з нагоди 70-их уродин і 40-ої річниці священичих свячень кардинала Мюллера. Вона має назву «Бог Трійця. Християнська віра в добі секуляризації». Вона налічує майже 700 сторінок. Свої тексти в ній розмістили серед інших кардинали Рейнхард Маркс, Анджело Скола і Курт Кох, а також Архиєпископи Луїс Ладарія і Ріно Фізікелла.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh