Авторські статтіДуховне

Папа виступив на захист кардинала, котрого звинуватили у зловживанні фінансами

Папа Франциск висловив підтримку кардиналу Оскару Родрігесу Марадьяга, котрому закинули звинувачення у неправомірному використанні фінансів. Святіший Отець вважає, що звинувачення прелата з Гондурасу є несправедливими.

«Мені прикро через усе те зло, яке чиниться проти Вас, але не хвилюйтесь», – йдеться у посланні Папи до кардинала Марадьяги, опублікованому на ватиканській вебсторінці.

Кардинал Марадьяга, котрий очолює Раду Кардиналів – радників Папи Франциска щодо реформ Ватикану – зазначив, що напади на нього насправді є нападами на Святішого Отця з боку тих, хто не хоче реформи Курії.

Кардинал з Гондурасу розповів, що журналісту, котрий написав історію про розслідування фінансових справ Ватикану, бракує «професійної етики» і справжньої достовірності.

Як інформує Catholic Culture, Сандро Маджістер, котрий написав історію про те, що кардинал Марадьяга отримав велику суму від Католицького університету в Гондурасі, є давнім ватиканським журналістом, котрий, хоч часто пише суперечливі речі, однак має репутацію достовірності. У Ватикані, в свою чергу, підтвердили про розслідування фінансових справ Церкви Гондурасу, хоча не обов’язково зосереджуючись на кардиналі Марадьяга.

Речник Церкви в Гондурасі зазначив, що великі суми, отримані від Університету Тегусігальпи, були використані на загальні потреби архиєпархії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України