Папа виступив на захист кардинала, котрого звинуватили у зловживанні фінансами

Папа Франциск висловив підтримку кардиналу Оскару Родрігесу Марадьяга, котрому закинули звинувачення у неправомірному використанні фінансів. Святіший Отець вважає, що звинувачення прелата з Гондурасу є несправедливими.

«Мені прикро через усе те зло, яке чиниться проти Вас, але не хвилюйтесь», – йдеться у посланні Папи до кардинала Марадьяги, опублікованому на ватиканській вебсторінці.

Кардинал Марадьяга, котрий очолює Раду Кардиналів – радників Папи Франциска щодо реформ Ватикану – зазначив, що напади на нього насправді є нападами на Святішого Отця з боку тих, хто не хоче реформи Курії.

Кардинал з Гондурасу розповів, що журналісту, котрий написав історію про розслідування фінансових справ Ватикану, бракує «професійної етики» і справжньої достовірності.

Як інформує Catholic Culture, Сандро Маджістер, котрий написав історію про те, що кардинал Марадьяга отримав велику суму від Католицького університету в Гондурасі, є давнім ватиканським журналістом, котрий, хоч часто пише суперечливі речі, однак має репутацію достовірності. У Ватикані, в свою чергу, підтвердили про розслідування фінансових справ Церкви Гондурасу, хоча не обов’язково зосереджуючись на кардиналі Марадьяга.

Речник Церкви в Гондурасі зазначив, що великі суми, отримані від Університету Тегусігальпи, були використані на загальні потреби архиєпархії.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh